Skocz do zawartości

Spomb, proca, czym nęcić?


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
19 godzin temu, ArekH napisał:

Ale chłopaki, co by nie mówić, żeby później konkurencji kopary opadały, to trza się nanosić, narobić i na składać. :beer1:

Czy ja wiem, łowię dla siebie i łowię jak lubię, tak to już dawno pewnie bym miał kosmiczny wyczynowy fotel, a ja lubię wygodę, bez łowienia stoperem i wytycznych zawodniczych co i jak :P A, że czasami złowię więcej niż inni, to się i tak śmieją, że karmik zrobiłem i Ukraińca mam co przyczepia rybki :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 minut temu, ArekH napisał:

@Grendziu   Specjalnie dla ciebie dwuskład w super cenie. Ciekawe co teraz wymyślisz by nie kupić i po marudzić. :icon_arrow1::P

http://allegro.pl/prologic-spod-3-60m-4-50lbs-mega-promocja-i6541820669.html  

No że chcę dłuższy - nosz kurna zmusi mnie jeden Misio na to prawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Kubik napisał:

Darek ma super Drennana.:P

To dla Arka w promocji za tysiaka trzymam :221_see_no_evil:, a tam jest 1,75lbs idealny na grubą rybę w nurcie na duże rzeki.

Kurna mam jedne fajny kręciołek pod te sztywną pałę, nie wiem co zrobić Arecki mam ZONKA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

@suwi Tu masz małe porównanie 

Osobiscie posiadam Foxa, wygoda w użyciu - z tym ze trzeba zwrócić uwagę na zatrzask gdy używasz miksów ziaren, pelletu z zanętami

Zanęta lubi ten zatrzask zabrudził i ciężko go zamknąć jedna ręka wtedy. Kolega wspomina o zaletach i wadach. Nie ma samych ohhów ahów w filmie ?

Ale jak dla mnie super sprawa.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...