Skocz do zawartości

Konferencje rybackie, szkolenia, wykłady.


Kotwic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Jadę właśnie pociągiem do Chojnic.

01.04.2019 r. W Chojnicach odbędzie się konferencja dotycząca kormorana. Nie zdążyłem znaleźć odpowiedniego odnośnika, więc po prostu informuję.

Mam wykład do wygloszenia, ale wiem, że będzie też dr. Szymon Bzoma, przedstawiciele Parków, użytkownicy rybaccy i wędkarze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jestem w drodze do Olsztyna  na konferencję o rybach. Z tego co zdążyłem przejrzeć w programie będą wykład o rybach obcych, populacjach ryb rzecznych i jeziorowych, o wedkarstwie. Wykładowcy są z kilku Uczelni, powinno być ciekawie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Zapomniałem wcześniej napisać, ale trwa właśnie XXV Krajowa Konferencja Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych, odbywająca się w tym roku w Gniewie.

Pewnie z konferencji dostanę materiały drukowane, a mam nadzieję, że wkrótce pojawią się też w wersji elektronicznej.
Na razie wrzucę więc program konferencji, a ciekawie zapowiada się kilka wykładów i tematów, m.in Andrzeja Kapusty i Darka Ulikowskiego.

http://jeziorowka.infish.com.pl/sites/default/files/program_2021a.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kotwic napisał:

Zapomniałem wcześniej napisać, ale trwa właśnie XXV Krajowa Konferencja Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych, odbywająca się w tym roku w Gniewie.

Pewnie z konferencji dostanę materiały drukowane, a mam nadzieję, że wkrótce pojawią się też w wersji elektronicznej.
Na razie wrzucę więc program konferencji, a ciekawie zapowiada się kilka wykładów i tematów, m.in Andrzeja Kapusty i Darka Ulikowskiego.

http://jeziorowka.infish.com.pl/sites/default/files/program_2021a.pdf

"Ocena efektywności zarybień szczupakiem na przykładzie wybranych zbiorników zaporowych południowej Polski”

„Sztuka nęcenia ryb – karmienie ekosystemów wodnych”

 

To mnie interesuje, jakbym mógł prosić to proszę uprzejmie o szersze opracowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 21.10.2021 o 16:21, NPC napisał:

"Ocena efektywności zarybień szczupakiem na przykładzie wybranych zbiorników zaporowych południowej Polski”

„Sztuka nęcenia ryb – karmienie ekosystemów wodnych”

 

To mnie interesuje, jakbym mógł prosić to proszę uprzejmie o szersze opracowania.

Mówisz - masz. :)

Ale, że plik obejmuje wszystkie publikacje, to czytać do woli. :)

IRS konferencja jeziorowa 2021 r.

 

  • Thanks 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Kotwic napisał:

Mówisz - masz. :)

Ale, że plik obejmuje wszystkie publikacje, to czytać do woli. :)

IRS konferencja jeziorowa 2021 r.

 

Dla czego Wy ludziom to robicie? Rozumiem Piotra, bo z tego żyje, ale jaki jest Twój cel Jarecki. Sądzisz że ktokolwiek z Nas ma zamiar to czytać? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Dla czego Wy ludziom to robicie?

Nie wiesz z czego żyje :P Oczywiście, że z rybactwa, hodowli ryb i takie tam :)

 

Zawsze warto się dokształcać, byś Ty wiedział co ja czytam to @Hotpoint by włosy stanęły dęba.

Mam do przeczytania 370 stron, będę co miał robić w sobotę w pracy :P Połowa to mechanika a połowa to ryby,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...