Skocz do zawartości

Fishing-Book.com - Portal społecznościowy dla wędkarzy


Adeptus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wielu z Was wie bo pomagało w testowaniu, było prze zemnie tym nękanym, stworzyłem portal społecznościowy dla wędkarzy oparty na dzienniku połowów. Chciałem Was zaprosić do odwiedzenia aplikacji i czynnego dodawania swoich wypraw. Danymi uzyskanymi w ten sposób jest zainteresowany Kotwic i chętnie mu je użyczę :)

Może mały tekst wprowadzający:
Jeśli jesteś wędkarzem i chcesz tworzyć społeczność z ludźmi o tej samej pasji - dołącz do nas na Fishing-book.com!
Portal daje możliwość prowadzenia dzienników połowów, którymi możesz dzielić się z innymi Użytkownikami lub zachować je dla siebie. Doskonal swoje umiejętności dzięki generowaniu statystyk. Wyszukaj łowiska w Twojej okolicy lub dodawaj swoje. Dzięki zintegrowaniu dziennika połowów z łowiskami możesz zobaczyć jak inni łowili na danym zbiorniku i co faktycznie w nim pływa.
Tutaj dowiesz się wszystkiego o interesujących Cię gatunkach ryb oraz metodach połowu.
Zapisuj swoje sukcesy, komentuj wyprawy innych, czytaj ciekawe artykuły.
Wejdź i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!


www.fishing-book.com Zachęcam do logowania i polubienia waszych łowisk dzięki czemu będziecie informowani o nowych wyprawach i komentarzach na nich. Mam nadzieje że Wam się spodoba

 

 

wystartowaliśmy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Adeptus za dobry pomysł i niezłą aplikację.
Oczywiście, takie dane są bardzo użyteczne i można na nich pracować.

Jeśli tylko mi czas pozwoli, by zajrzeć do wspomnianej aplikacji, to sprawdzę co się dzieje.
Niestety, obecnie nawet na wędkowanie nie wystarcza mi czasu, stąd moja pasywność na forum i Twojej aplikacji.
Oby wszystko się potoczyło zgodnie z planem, to będę częściej się udzielać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adeptus napisał:

Jak już wielu z Was wie bo pomagało w testowaniu, było prze zemnie tym nękanym, stworzyłem portal społecznościowy dla wędkarzy oparty na dzienniku połowów. Chciałem Was zaprosić do odwiedzenia aplikacji i czynnego dodawania swoich wypraw. Danymi uzyskanymi w ten sposób jest zainteresowany Kotwic i chętnie mu je użyczę :)

Może mały tekst wprowadzający:
Jeśli jesteś wędkarzem i chcesz tworzyć społeczność z ludźmi o tej samej pasji - dołącz do nas na Fishing-book.com!
Portal daje możliwość prowadzenia dzienników połowów, którymi możesz dzielić się z innymi Użytkownikami lub zachować je dla siebie. Doskonal swoje umiejętności dzięki generowaniu statystyk. Wyszukaj łowiska w Twojej okolicy lub dodawaj swoje. Dzięki zintegrowaniu dziennika połowów z łowiskami możesz zobaczyć jak inni łowili na danym zbiorniku i co faktycznie w nim pływa.
Tutaj dowiesz się wszystkiego o interesujących Cię gatunkach ryb oraz metodach połowu.
Zapisuj swoje sukcesy, komentuj wyprawy innych, czytaj ciekawe artykuły.
Wejdź i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!


www.fishing-book.com Zachęcam do logowania i polubienia waszych łowisk dzięki czemu będziecie informowani o nowych wyprawach i komentarzach na nich. Mam nadzieje że Wam się spodoba

 

 

wystartowaliśmy.jpg

Witam Kolegę. Miło jest że ktoś nowy pojawia się na naszym Portalu. I pomimo że poznaliśmy się osobiście w Poznaniu na targach, to nikogo nie upoważnia to tak Agresywniego promowania się na cudzym portalu. Wypadało się przywitać i poprosić Admina o zgodę na reklamę. No jakoś tak durno wyszło, że Grendzia poniosło i zrobił mnie Modem. I dokąd tego nie wycofa, będę się czepiał wszystkiego, co wg. Mnie, jest nie zgodne z Reg. Forum. Zostawiam ten wątek na 24h dowyjaśnienia z Adminami. Potem kasuję. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś Ty Arek :D Nie raz rozmawiałem z Grendziem i sam pisał żebym założył taki temat. 

Oczywiście powinienem się przywitać bo nie wszystkich tutaj znam ale wielu z założycieli zna aplikację i są zalogowani na niej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już się wyjaśniło i temat wrócił to chciałem Was trochę namawiać :D Zapraszam do dyskusji

 

Fishing Book to wędkarski portal społecznościowy oparty na dzienniku połowów. Jakie korzyści za sobą niesie?
- Użytkownicy mogą dodawać opisy swoich wypraw oraz zapisywać złowione podczas danej zasiadki ryby. 
- Notowanie metod połowu, przynęt czy warunków atmosferycznych pozwala wygenerować wiele ciekawych statystyk. Wędkarz będzie mógł wyciągać wnioski, co sprawdzało mu się na danym łowisku lub w jakich warunkach atmosferycznych ryby brały najlepiej. 
- Wyprawy można zostawić do prywatnego wglądu lub je upublicznić wśród innych Użytkowników. Pozwala to na dyskusję w wątku danego Użytkownika. 
- Zbieranie danych z publicznych wypraw daje możliwość zrobienia zestawienia najskuteczniejszych przynęt, sprzyjających warunków bytowania poszczególnych gatunków, a także wyłonienia najlepszych łowców. 
Prowadząc notatki można mieć wszystko w jednym miejscu.

Chcesz udoskonalać swoje umiejętności dzięki statystykom lub po prostu chcesz pochwalić się swoją zdobyczą i poznać ludzi z tą samą pasją?
Dobrze trafiłeś! Już dziś zaloguj się na www.fishing-book.com i twórz z nami tą wspaniałą społeczność!

 

 

PS na portalu trwają dwa konkursy! Jeden na najlepszą wyprawę a drugi na najlepszy artykuł! Zapraszam do zabawy, nagrody sponsoruje Sklep Wędkarski Drapieżnik

post-3.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fishing Book to nie tylko dziennik połowów, ale również bogata baza łowisk. Podział na: PZW, Komercyjne lub Dzikie pozwala na szybkie filtrowanie wyników pod własne potrzeby. Mapa pozwala na szukanie łowisk w swojej okolicy.

Fishing Book zawiera nie tylko zwykłą bazę akwenów dostępnych na innych portalach. Dzięki zintegrowaniu dziennika połowów z łowiskami możesz zobaczyć jak inni łowili na danym zbiorniku i co faktycznie w nim pływa. Nie wiesz gdzie złowić dużego lina? Przefiltruj wyniki na mapie po danym gatunku ryby i zobacz, gdzie poławiane były największe okazy w Twojej okolicy.

Masz możliwość dodania publicznych łowisk, udostępniania ich tylko znajomym bądź też pozostawienie ich do prywatnego wglądu, jeśli nie chcesz zdradzić swojej tajnej miejscówki. Polub swoje ulubione łowiska a aplikacja sama poinformuje Cię jak pojawi się na nich jakaś nowa wyprawa albo ktoś doda jakiś komentarz.

Przygotowaliśmy dla Was największą bazę łowisk komercyjnych w Polsce, piękne zdjęcia, kontakt do właścicieli oraz inne potrzebne informacje. Sprawdź, może znajdziesz łowisko w swojej okolicy, o którym nie miałeś pojęcia!

Zapraszamy do www.fishing-book.com!

1.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz ze Sklep Wędkarski Drapieżnik przygotowaliśmy dla was konkurs. Nagrodzimy trzy najlepsze wyprawy dodane w aplikacji Fishing Book. Nagrodami dla zwycięzców będą bony do wyżej wymienionego sklepu w kwotach: 150/100/50zł za odpowiednio 1/2/3 miejsce.

Spytacie jak będziemy oceniać najlepszą wyprawę? Dla nas najważniejszy będzie opis, ciekawe zdjęcia i prawidłowe dodanie wpisu. Nie ma znaczenia, czy będzie to wyprawa spiningowa, karpiowa, feederowa, czy spławikowa. Nie ma również znaczenia, czy zdradzicie na jakim łowisku odbyła się ta wyprawa.

Każdy z Was może dodać wiele wypraw. Wyprawy muszą mieć dodany tag "Konkurs na najlepszą wyprawę!". Wyprawy można dodawać do 24 czerwca, wyniki ogłosimy najpóźniej do końca miesiąca.

Zapraszamy do zabawy na fishing-book.com, bo jest o co walczyć!

drapieznik-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zostało 6 dni żeby zgłosić się do konkursu na najlepszą wyprawę! Czekają na Was bony do Sklep Wędkarski Drapieżnik! 
Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy dodać opis i zdjęcia z wyprawy. Szczegóły konkursu http://fishing-book.com/administrative_messages/3 

 

new-polaroid.thumb.jpg.a71dbbb4dd2391851c77d38841e67ab9.jpg19264519_2050892801799449_82512484671519

Edytowane przez Adeptus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem Sklep Wędkarski Drapieżnik ufundował bon o wartości 100 zł dla autora najlepszego artykułu. 

Teksty nie muszą mieć żadnego konkretnego tematu, poza tym że muszą być oczywiście związane z wędkarstwem ;)
Relacja z zawodów, test sprzętu, czy opis metody połowów - to nie ważne, możecie napisać nawet kolejny poradnik do popularego method feeder. 
Pod uwagę będzie brana merytoryka, najlepiej okraszona ciekawymi zdjęciami. Zaskoczcie nas! :)

Każdy z Was może dodać wiele artykułów, ważne, żeby był ich autorem. Dodawajcie koniecznie tag: "Konkurs na najlepszy artykuł!". Wyprawy można dodawać do 28 czerwca, wyniki ogłosimy najpóźniej do 2 lipca.

Zapraszamy do zabawy na Fishing-Book.com! Pamiętajcie także o konkursie na najlepszą wyprawę.

 

artykul-konkurs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo zakończenie konkurs na najlepszy artykuł. Sklep Wędkarski Drapieżnik ufundował nagrodę dla zwycięzcy. Zapraszamy do opisywania metod wędkarskich, relacji z zawodów lub nawet opowiadań wędkarskich! Szczegóły konkursu na http://fishing-book.com/administrative_messages/4 

 

 

b (5).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...