Skocz do zawartości

Fishing-Book.com - Portal społecznościowy dla wędkarzy


Adeptus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Czy widzieliście już nasze statystyki? W prosty sposób każdy z was na swoim profilu ma przedstawione dane za pomocą diagramu:
- łowiska na których łowiłeś
- typy łowisk na których łowiłeś
- stosowane przynęty
- stosowane metody wędkarskie
- najczęściej poławiane gatunki ryb

Macie jeszcze jakieś swoje propozycje, jakie statystyki chcielibyście mieć prowadzone? :)

 

Dodatkowo takie statystyki można generować również dla łowiska więc można byłoby wyciągnąć fajne wnioski dla wód fundacji

 

22406004_2116449795243749_70715063638205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Już jutro Rybomania 2018 ekipa Fishing Booka zaprasza do odwiedzenia naszego stoiska nr 8, w hali nr 5a! Ja na pewno stanowisko dlaryb dowiedzę :D

Przyjdzcie i podzielcie się z nami pomysłami na rozwój aplikacji albo konstruktywną krytyką. Najciekawsze opinie nagrodzimy prezentami!

https://www.fishing-book.com/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybomania minęła i praca mnie zakopła i nie miałęm nawet czasu napisać żadnego podsumowania to chociaż podziękuję Wszystkim! W szczególności wielkie dzięki dla: @elvis, świetnie było się spotkać, @ArekH, @Grendziu, @Tench_fan i wszystkim których była okazja spotkać i którzy odwiedzili nasze stanowisko! 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adeptus napisał:

Rybomania minęła i praca mnie zakopła i nie miałęm nawet czasu napisać żadnego podsumowania to chociaż podziękuję Wszystkim! W szczególności wielkie dzięki dla: @elvis, świetnie było się spotkać, @ArekH, @Grendziu, @Tench_fan i wszystkim których była okazja spotkać i którzy odwiedzili nasze stanowisko! 

Wzajemnie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Największy, 66-centymetrowy, LESZCZ na Fishing-book'u! A Wy jakimi łopatami możecie się pochwalić? Sam niestety nie mam co pokazać :/ Link do wyprawy: https://www.fishing-book.com/expeditions/251

 

 

20170611_140421.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...