Skocz do zawartości

Pudełko na przypony i spławiki


jakub_wr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym Wam zaprezentować mój najnowszy "wyrób" 

Przygotowałem uniwersalne pudełko do przechowywania spławików, jednoczenie pudełko może pomieścić kilka najpopularniejszych dla nas przyponów. 

Ciekaw jestem Waszej opinii.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jakub_wr napisał:

Chciałbym Wam zaprezentować mój najnowszy "wyrób" 

Przygotowałem uniwersalne pudełko do przechowywania spławików, jednoczenie pudełko może pomieścić kilka najpopularniejszych dla nas przyponów. 

Ciekaw jestem Waszej opinii.

 

 

Dla mnie bomba. Masz jakies spławiki na zbyciu chetnie kupie cos i potestuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki cieszę się że się podobają. Wolnych od ręki  to nie mam zazwyczaj, wszystko mi rozdrapią. Nawet sam mam dosłownie kilka ulubionych i nic ponad. Tyle jjest teraz co na zdjęciu.  Można zamówić, będę robił kolejne identyczne jak na filmie. Za 3,4 tygodnie gotowe będą. 

20170622_194632.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jakub_wr napisał:

Koloru daje bejca, potem odrobina lakieru. To jeszcze nie polakierowane, może ktoś będzie chciał dedykacje lub napis. 

Rozumię, że dla tych, którzy kupili u Ciebie co najmniej 10 szt spławików pudełko będzie gratis B| Skoro tak, to ja poproszę z napisem Grzes77 :icon_arrow1:

Jakub świetna robota  :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jakub_wr napisał:

Chwilę po pokazaniu pudełka na FB znalazło właściciela więc jeśli Grześ byłbyś chętny to trzeba zrobić, ale takiego gratisu nie będę w stanie spełnić. 

No nie żartuj, co to na Ciebie B|

Jeszcze mam wszystkie spławiki od Ciebie bo są szczelnie zamykane w mini tubach. Ja nie kupię tego pudełka, bo na spławiki łowię sporadycznie, można policzyć takie wypady na palcach jednej ręki. Pudełko super się prezentuje, życzę sporo klientów. Tak w sumie, to mógłbyś rzucić cęnę tego majstersztyku :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...