Skocz do zawartości

TOP 3 - ulubione zakupy wędkarskie w ostatnim 10 leciu


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Grendziu Aleś wymyślił :( 

Ja się z wszystkiego cieszę :):D:P 

Najbardziej mi doskwiera krzesło miałem  chyba 6 jak nie 7 już w tej chwili obecnej.

I najbardziej chyba się cieszę z karpiowego które oczywiście musiałem "polepszyć, ale tak naprawdę jeszcze nikt nie wyprodukował takiego które by mnie w pełni zadowoliło.

O wędkach nie piszę bo kupowałem można powiedzieć jedna po drugiej, i z wszystkich prawie byłem zadowolony.

Ale wczoraj mnie sztyca prestona niespodziewanie ucieszyła  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa i jeszcze ten picerek Flagman Montarey Elite - Genialny kijek . :D No i baciki z serii VDE-R Dynamic Pole TX ,też nie wypada nie wymienić,albowiem spisują się znakomicie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Mnie to nawet paczka haczyków cieszy, a jak białe robaki kupuję to minutę grzebię w pudełku i kalkuluję czy ładne czy nie bardzo. Każdy zakup, czy to wędki czy kołowrotka, czy nawet jakichś pierdołek wędkarskich mnie cieszy. Z grubszych radości to w ostatnim 10-cio leciu chyba można by wyliczyć Fotel F5R ładnych kilka lat temu i dwa Red Arcki 10400.:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ArekH napisał:

Zabierz tego Prestona na zlot Mariusz. Kupię, chociaż by jako pamiątkę. No chyba że Moje finanse podupadną diametralnie. W tedy, przeproszę za kłopot. :(

Arku pytasz o krzesło?

Jeśli o krzesło to mam koruma, od samego początku była mowa i nim. Preston to sztyca do podbieraka.

kchair-11.jpg.4049b17cd24c8d33517407e0dfbfeec3.jpg

Wziąć, wezmę jeśli jesteś zainteresowany, o finanse nie musisz się martwić. Dogadamy się, ale napisz czy mam przywieść, czy dalej to jest to czego oczekiwałeś

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MrProper napisał:

Arku pytasz o krzesło?

Jeśli o krzesło to mam koruma, od samego początku była mowa i nim. Preston to sztyca do podbieraka.

kchair-11.jpg.4049b17cd24c8d33517407e0dfbfeec3.jpg

Wziąć, wezmę jeśli jesteś zainteresowany, o finanse nie musisz się martwić. Dogadamy się, ale napisz czy mam przywieść, czy dalej to jest to czego oczekiwałeś

Sory. Przełonaczyłem. Właśnie o tym mowa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem, że przewinęło się u mnie dużo sprzętu lepszego, czy gorszego, ale najbardziej byłem (jestem) zadowolony z kołowrotka DAM Quick VSI 420. Mam go do dzisiaj, tyle że parę lat temu go rozkręciłem i tak leży do dzisiaj (przyznaję - złożenie mnie przerosło)  Przez wiele sezonów była to moja 'flagowa' maszynka do spławika i lekkiego pickerka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez te wszystkie lata najbardziej cieszył mnie o dziwo u feederowca spinning Zielony Konger World champion 1-10gr,chętnie bym go kupił ponownie

Edytowane przez stas1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...