Skocz do zawartości

TOP 3 - ulubione zakupy wędkarskie w ostatnim 10 leciu


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim największym zakupem 10 lecia jest Daiwa d Fish feeder,Dlaczego ?
Ta skromna wedeczka otworzyła mi oczy i wode,dawniej ciężkie sztywne feedery stały jak kołki i patrzyłem czy kiedys drgną,stosując z początku nie dowierzałem tj wędęczce ale ona drgała cały czas,jestem wdzięczny że dałem się namówić na nią w sklepie.
Drugim bezsprzecznie jest fotel Korum,to było moje marzenie które udało się spełnić
trzeci jest browning sphere bomb 50gr,odkladałem prawie rok na nią ,ale to magia było warto
Nie jestem zbyt zamożny i czasem problem z kasa jest ,ale warto dążyć ,wędki do metody ,rzeczne wymagają innych wyrzeczeń,ale czego nie robi sie dla hobby
Stasiu czy to ten kij moze?
Kupiłem gp ostatnio okazyjnie a potem przeczytalem Twój post.321fb115eb7bf48781a084ac8832f0b8.jpg47fa5c84b8dec6480458031737b3d7d5.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Administrator

Minęło trochę czasu i jest czas na odświeżenie wątku. Nawet nie zerkam pisząc te słowa na to, aby zobaczyć później co przemija z czasem.

Bez wątpienia nr 1  - to Daiwa Commercial Feeder - poza konkurencją wszystkiego.
Nr 2. Myślę, że kolejny kij St. Croix, mimo, że nie nałowiłem się nim za bardzo i że już prawie go sprzedałem to ma w sobie to coś.
Nr 3.  Oby to były kręciołki Daiwa Silver Creek...

Pewnie z top 3 uciekła łódka (zaraz sprawdzę), no ale cóż, nie zawsze wartość  musi stanowić o najlepszym zakupie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Minęło trochę czasu i jest czas na odświeżenie wątku. Nawet nie zerkam pisząc te słowa na to, aby zobaczyć później co przemija z czasem.

Bez wątpienia nr 1  - to Daiwa Commercial Feeder - poza konkurencją wszystkiego.
Nr 2. Myślę, że kolejny kij St. Croix, mimo, że nie nałowiłem się nim za bardzo i że już prawie go sprzedałem to ma w sobie to coś.
Nr 3.  Oby to były kręciołki Daiwa Silver Creek...

Pewnie z top 3 uciekła łódka (zaraz sprawdzę), no ale cóż, nie zawsze wartość  musi stanowić o najlepszym zakupie :P

Nie zapominaj o kurkumie, bo on mi się najbardziej podoba :grin-min:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...