Skocz do zawartości

Splot live- pierwsze kroki na zawodach czyli być jak Steve Ringer's


Splot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 12 skończyłem łowić. Mam kilka wniosków.
Ok 2 godzinie łowienia wzbogaciłem mieszankę o dodatkową porcję zanęty. I ryba po kilkunastu minutach uciekła.
Po godzinie zubożyłem wszystko gliną z ziemią. Wydłużyłem przypon do ok 110 cm. To pomogło po 30 minutach miałem rybę. Później jeszcze kilka, ale brania były rzadkie.
Po przeciwnej stronie łowiło dwóch tyczkarzy. Jeden łowił i to ładnie, drugi miał ćwierć tego co kolega. Łowili podobnie i dziwili się skąd ta rozbieżność. Może ryby napływały i wpadły na piersze nęcone miejsce.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał to rzeka z tego co widze

Nie jestem rzecznym wędkarzem, ale z tego co wiem na rzekach takie „falowe” brania to rzecz normalna, na kanałach a słabym uciągu  ( choć i tu nie za często łowie ) jest podobnie pare bran przerwa pare bran przerwa

Moze, a raczej na pewno mały dodatek w zanęcie ( niewielki) robi duża roznice w wynikach - a to udowodnione niejednokrotnie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał to rzeka z tego co widze
Nie jestem rzecznym wędkarzem, ale z tego co wiem na rzekach takie „falowe” brania to rzecz normalna, na kanałach a słabym uciągu  ( choć i tu nie za często łowie ) jest podobnie pare bran przerwa pare bran przerwa
Moze, a raczej na pewno mały dodatek w zanęcie ( niewielki) robi duża roznice w wynikach - a to udowodnione niejednokrotnie 
To kanał, w chwili obecnej o bardzo słabym uciągu.
Brania urwały się gwałtownie, a późniejsze były rzadkie. Wiadomo że ryba krąży, ale muszę mieć częstsze brania. Gość na przeciwko łowił równo, ale wiadomo to tyczka ma przewagę. Zwłaszcza że mówił że ma bardzo krótkie lekkie brania. Pokazał jak się łowi.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Splot napisał:

31cm emoji16.pngef00a6ad3cf6862967b9a45a424ff7da.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

No widzisz chłopaku? A ty nie wiedziałeś co robić. Brawo Misiek. :icon_arrow1:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...