Skocz do zawartości

Lava - Lava Rocks


KaZuYa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś uzywał , testował , warto ? ... Sam jestem posiadaczem fluo(mgły) od Winnera niestety testowałem i róznicy w braniach nie miałem,ale Sonu to solidna firma i może to być to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mam pikantną kiełbasę i blood woorms - używam, śmierdzi jak powinno, dość gęste, nie potrafię wydać opinii czy lepiej biorą czy nie. Musiałbym z min 15 sesji zrobić  jednocześnie na dwie wędki. Fajna zabawka, do testów, przemyśleń, ale czy więcej jest marketingu czy jakości w tym? Nie wiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś uzywał , testował , warto ? ... Sam jestem posiadaczem fluo(mgły) od Winnera niestety testowałem i róznicy w braniach nie miałem,ale Sonu to solidna firma i może to być to...

Dużo pikantnej kiełbasy nie używałem, ale u Nas na Betonówce ostatnie dwa wypady jakby robiło różnicę in plus.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Lawy w żadnym wydaniu, kiedyś miałem Goo i Mi się nie sprawdzało, tym bardziej za taką kase. Ostatnio wędkuję z chłopakiem, który tez wciągnął się już dawno w takie tematy i sporo inwestuje w różne wynalazki. Nawet dziś będąc na klubowej wodzie wymienialiśmy spostrzeżenia. On Lavę posiada, ale stwierdził czy z nią, czy bez, wyniki niezmienne. O Yum Yum miał dobre zdanie. Niby na nocnych zasiadkach pomagało. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy pikantna zamowiona duzo osob chwali...ale co woda to obyczaj ...

Dokładnie, ale warto spróbować. U mnie, że mimo odczucia in plus to raczej nie kupię drugi raz, cena jest niewątpliwie wysoka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym poszedł w dobrej jakości pellet(nie znaczy drogi) i sprawdzone mieszanki i przynęty. 

Ja właśnie muszę odważyć się by pójść w pellety. Do tej pory raz spróbowałem FB i wyszedł mi taki beton, że mogłem w karpie nim rzucać i się trochę zniechęciłem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...