Skocz do zawartości

Psiaki


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro Mi Panowie. Rozumiem zapatrzenie w Swoich pupili, ale jestem wrogiem zabierania ich na wędkowanie. Rodzi to konflikty z w spół wędkującymi i to z zasady uzasadnione z Ich! Strony. Właściciel jest zapatrzony w pupila, nie umie pojąć, że nie każdemu to pasuje, jak pies lata, szczeka, wsadza mordę w gary innym, wyżera przynęty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym mieć psa,który by wyjadał innym wedkarzom przynety,szczekał na nich i przeganial z łowiska...Byłoby na moich lowiskach wiecej ryb :D Niestety moj Wacław jest bardzo towarzyski,zna wszystkich wędkarzy,których czesto spotykam nad moja rzeką i zawsze sie cieszy na ich widok. A oni na jego. Podchodzi do nich i towarzyszy im w łowieniu. Trochę im,trochę mi i tak na zmianę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że mogę Łukaszu.Twój system wartości jest budujący. :champagne-2010: Tylko że płacę za możliwość wędkowania i mam prawo przebywać tam bez nadzoru. Jeśli tak podchodzimy do sprawy, właściciel ma obowiązek pilnować pupila, Trzymać go na smyczy i w kagańcu między ludźmi. Chyba zdajesz sobie sprawę czym grozi właścicielowi pogryzienie innych, przez jego pupila. Szacun dla Darka. Jego pupil jest w uprzęży na łowisku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, stan napisał:

Chciałbym mieć psa,który by wyjadał innym wedkarzom przynety,szczekał na nich i przeganial z łowiska...Byłoby na moich lowiskach wiecej ryb :D Niestety moj Wacław jest bardzo towarzyski,zna wszystkich wędkarzy,których czesto spotykam nad moja rzeką i zawsze sie cieszy na ich widok. A oni na jego. Podchodzi do nich i towarzyszy im w łowieniu. Trochę im,trochę mi i tak na zmianę. 

Innych wypowiedzi się nie spodziewałem. Dla niewiedzących. Jestem szoferem w komunikacji miejskiej. Na co dzień użeram się z właścicielami z waszym podejściem. Szok, jaka jest ignorancja dla przepisów i bezpieczeństwa innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli mój pies jest bardzo towarzyski i nikomu nad rzeką koło mojego domu nie przeszkadza,to w czym problem.?? Do komunikacji miejskiej go nie zabieram,bo lubi jeździc tylko autem ze mna. :D Moglbym oczywiście zalozyc mu kaganiec i przywiazac gdzies na smyczy do drzewa w czasie wedkowania... ale czy wtedy widzacym to wedkarzom ,wedkowaloby sie przyjemniej ?? Mi na ich miejscu na pewno nie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

MMam dwa psy,Harry jest i był ulubieńcem wszystkich wędkujących, minus jeden taki, że lubi się wytarzać... Zeusa Husky, chcę wychować na trochę bardziej agresywnego psa, bo ma mi pomagać w patrolach właśnie, stąd chodzi ze mną na smyczy. Jak wyjdzie, zobaczymy. Psy są najlepszym przyjacielem człowieka, bardziej inteligentne niż nie jeden ludek. Zawsze chciałem mieć psa, a że wyszły dwa....? Arka zdanie rozumiem i szanuję, ma do tego prawo. Też np nie lubię psów na plaży w Bałtyku. A bardziej ich właścicieli, którzy czasami totalnie przeginają:icon_arrow1: Dodam, że większość plaż jest zamknięta dla czworonogów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażam Własne zdanie Stan. Wolno Mi, jak i Wam:champagne-2010:. Wątek nie jest oznaczony, jedynie dla pasjonatów. Wiele lat wędkuję. Nie ma tak różowo jak piszecie. Wiele miałem sytuacji nad wodą ze zwierzętami wędkarzy. Pomijam ataki psów. Raz pewien, przez 4h. szczekał mi za plecami. Byłem grzeczny dla właściciela, do czasu. Miałem kilka siniaków, ale to nie Mnie zbierano do auta. Nie jestem z tego dumny, jak by co. Zaślepieńców nie brakuje. 

A to co zasugerował mi Łukasz, uważam za podłość i raczej nie odebrałem dwuznacznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...