Skocz do zawartości

Pellety i zanęty Bait-Tech


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Satsiu wspomniał uwielbiam Pro Natural Bream. Zawsze daje jakieś ryby, a zwłaszcza na zawodach w kole. Dobrze działa wspomniany Green, tylko najlepiej łączyć go 1:1 z innym towarem. Wtedy nie ma problemu z kiepskim klejeniem.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nowości Bait-Techa:
- ciemna odmiana mojej zanęty nr 1 do klasyka
https://sklepdrapieznik.pl/sklep/bait-tech/32514-zaneta-bait-tech-15kg-pro-natural-bream-dark-groundbait.html
- nowy method mix
https://sklepdrapieznik.pl/sklep/bait-tech/32516-zaneta-bait-tech-2kg-super-method-mix-max-feeder.html
Towar już w koszyku.
Bait-Tech ma rewelacyjne zanęty na każdą wodę.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Dnia 26.02.2019 o 12:28, Splot napisał:

@Splot Jak po sezonie oceniasz tą nowość. Zamierzam wrócić do BT, bo jednak wiosną zielony Envy, zawsze mi się sprawdzał przy metodzie, a że mam na zapasie jeszcze półtora paczki Sonu 50/50, to może będzie sposób na jej utrzymanie w podajniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nowy method mix
[mention=477]Splot[/mention] Jak po sezonie oceniasz tą nowość. Zamierzam wrócić do BT, bo jednak wiosną zielony Envy, zawsze mi się sprawdzał przy metodzie, a że mam na zapasie jeszcze półtora paczki Sonu 50/50, to może będzie sposób na jej utrzymanie w podajniku. 
Arku ta pierwsza czyli ciemny Pro Natrural Bream jest ok. Można używać nawet w chłodnych okresach.
Ten mix do methody wykorzystałem w połowie. Łowiłem na Nienawiszczu oraz na komercji spisuję się dobrze. Mieszałem go właśnie z Greenem.
Zeszły sezon to raptem ok 5 wypadów na metodę.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...