Skocz do zawartości

Wakacje z rodziną


Ostap
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, tankista34 napisał:

Witam jeżeli chcesz trochę odpocząć od ludzi to proponuję ci ujście Nysy do Odry ale po naszej stronie . Jest tam miejscowość Krzesin i z niej wjeżdżasz na łąki i kierujesz się na nieistniejąca juz osadę Szydłow . Dojazd trochę kiepski ale za samotność . Proponuje przed lasem gdzie był Szydłow skręcić w lewo w gore rzeki . Jak tam byłem ostatnio to tylko trzy główki były przetarte reszta to zarośnięta dzicz . Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 

I tam właśnie planuje. Tyle że w środku tego zakola. Jest tam intrygujący odcinek starej Odry.

I dobry dojazd od  Łomów i Kosarzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2017 o 07:52, tankista34 napisał:

Witam jeżeli chcesz trochę odpocząć od ludzi to proponuję ci ujście Nysy do Odry ale po naszej stronie . Jest tam miejscowość Krzesin i z niej wjeżdżasz na łąki i kierujesz się na nieistniejąca juz osadę Szydłow . Dojazd trochę kiepski ale za samotność . Proponuje przed lasem gdzie był Szydłow skręcić w lewo w gore rzeki . Jak tam byłem ostatnio to tylko trzy główki były przetarte reszta to zarośnięta dzicz . Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 

A jak kolego wynik ... Fajne dzikie glowki sa tez na Milowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak nastawiałem się na białą rybę to jak brała to szło się wyłowić jak nie brała to na drapieżnika i też szło połowić oprócz dużego suma to cały przekrój drapieżników . Jak nastawiałem się typowo na drapieżniki to kończyło się białą rybą ale taką konkretną ot cała Odra .Pozdrawoam

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Administrator

I gdzie tutaj jechać. Miała być Solina na tydzień, zaś we wrześniu upragniona Barcelona i co i jajco, Subaru zabrało kasę i jest lipa :39icon: Nowy członek rodziny ma nazwę Frankenstein i żłopie zupę niemiłosiernie :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

I gdzie tutaj jechać. Miała być Solina na tydzień, zaś we wrześniu upragniona Barcelona i co i jajco, Subaru zabrało kasę i jest lipa :39icon: Nowy członek rodziny ma nazwę Frankenstein i żłopie zupę niemiłosiernie :)

Soliny się zachciewa... Nienawiszcz pod nosem, Margonin tuż obok, Subaru w garażu, ot się w główce przewraca ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 22.08.2018 o 14:19, Ruda napisał:

Soliny się zachciewa... Nienawiszcz pod nosem, Margonin tuż obok, Subaru w garażu, ot się w główce przewraca ?

No i wychodzi, że będzie najprawdopodobniej Karpacz, bez wędek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...