Skocz do zawartości

Wakacje z rodziną


Ostap
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nie ma wody to się nudzę. Już tak mam, że jak jest woda w tle to mogę lampić się godzinami jak zahipnotyzowany> Dla mnie góry osobiście niestety nie są atrakcją, no chyba, że jak byłem w Żywcu to gitara, albo nad jeziorem Bodeńskim od strony Swiss.

 Swego czas jeden z klientów po zakupie pensjonatu w Karpaczu, dał mi klucze na miesiąc i powiedział, masz, siedź, korzystaj, oceń czy dobrze zainwestowałem. Myślałem, że tam jajo zniosę, widok na Śnieżkę, codziennie browar lany, dostałbym depresji bez wody i stałbym się alkoholikiem. Najbardziej z tego okresu wspominam Pragę i rzekę przez nią przepływającą, bodajże Wełtawa i duże mosty :P

Nad jeziorem w Margoninie nigdy się nie nudziłem, bo była woda właśnie, teraz mam z Fundacją jakby swoją, może czas zrobić znowu kolejny krok dalej, mimo, że przegraliśmy z PZW o jezioro Wielkie, w mojej głowie rodzi się jakiś ponowny pomysł, czas w końcu trochę się po stresować znowu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekaw jestem, czy Twój syn i kobieta też z Tobą tak chętnie posiedzą w jednym miejscu przez szereg godzin i to regularnie? Bo przecież o wakacjach z rodziną jest ten wątek :)

Stąd też ja w wakacje wędkuję bardzo mało, najczęściej godzinkę nad stawem z synem i tyle, bo więcej kilkulatek nie wysiedzi. Jadę z przygotowanym wcześniej batem 4m. Biorę 3-4 kulki zrobionej uprzednio zanęty i na więcej nie liczę, bo albo moje wędkarstwo, albo dzieci.  Z kolei wycieczki rowerowe, czy inne aktywne spędzanie czasu może trwać godzinami, bo zmieniający się krajobraz, czy kąpiel w jeziorze dzieci nie nuży. 

Paradoksalnie najwięcej czasu na ryby mam zimą, spod lodu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też prawie dwa tygodnie z żoną nad jeziorem Krasnym teraz siedziałem i nie łowiłem, nooo prawie nie łowiłem, braciak sprzęt zabrał to cos tam się jakieś płotki i leszczyki wieczorami podłubało. W sumie jak się grupą pojechało to było masę innych zajęć niż wędkowanie.:beer-chugger::D Piękne jezioro i kiedyś tam się wybiorę z namiotem na kilka dni typowo wędkarsko.:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
21 minut temu, Dominik napisał:

Tylko ciekaw jestem, czy Twój syn i kobieta też z Tobą tak chętnie posiedzą w jednym miejscu przez szereg godzin i to regularnie? Bo przecież o wakacjach z rodziną jest ten wątek :)

Stąd też ja w wakacje wędkuję bardzo mało, najczęściej godzinkę nad stawem z synem i tyle, bo więcej kilkulatek nie wysiedzi. Jadę z przygotowanym wcześniej batem 4m. Biorę 3-4 kulki zrobionej uprzednio zanęty i na więcej nie liczę, bo albo moje wędkarstwo, albo dzieci.  Z kolei wycieczki rowerowe, czy inne aktywne spędzanie czasu może trwać godzinami, bo zmieniający się krajobraz, czy kąpiel w jeziorze dzieci nie nuży. 

Paradoksalnie najwięcej czasu na ryby mam zimą, spod lodu :) 

Rodzina już się przyzwyczaiła i jest kompromis. Wszyscy bardzo dobrze wspominamy Tresnę, chodziłem wcześnie rano lub późnym wieczorem za spinnem, a resztę czasu spędzaliśmy razem. Do Karpacza jadę dla nich teraz na kilka dni, za te wszystkie weekendy co mnie nie ma, coś się należy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...