Skocz do zawartości

Suwi na rybach


suwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • suwi

    500

  • Ostap

    44

  • elvis

    32

  • Grendziu

    24

  • 2 tygodnie później...

Zakończył się sezon 2017 więc czas na małe podsumowanie 

Ogólna liczba złowionych karpi jest zadawalająca jesień była bardzo słaba ale i tak jestem zadowolony . Najwięcej ryb przyniósł mi Warmuz słodkie było najefektywniejsze jednak ryba sezonu została złowiona na skorupiaka 

10 miejsce na zawodach o puchar Dowódcy to też duży sukces a jeszcze większy , że zdyskwalifikowałem swoich kolegów przechwałków , którzy nie chcieli mnie przygarnąć do drużyny bo nie potrafię wędkować .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, suwi napisał:

Zakończył się sezon 2017 więc czas na małe podsumowanie 

Ogólna liczba złowionych karpi jest zadawalająca jesień była bardzo słaba ale i tak jestem zadowolony . Najwięcej ryb przyniósł mi Warmuz słodkie było najefektywniejsze jednak ryba sezonu została złowiona na skorupiaka 

10 miejsce na zawodach o puchar Dowódcy to też duży sukces a jeszcze większy , że zdyskwalifikowałem swoich kolegów przechwałków , którzy nie chcieli mnie przygarnąć do drużyny bo nie potrafię wędkować .

Brawo.  A jak z rekordami w liczbach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekord z zeszłego roku nie został pobity jednak 9,7 to tez piękna rybka Były jednak nowe rekordy w postaci amura gdyż w tym roku poraź pierwszy udało ki się złowić ambra to nowy rekordzie do pobicia jest Jeśli chodzi o ilość zlowionych sztuk to na jednej zsiadce 6 sztuk 5 wyjęty i rekord życiowy był przy podbieraku ale zabrakło 20 cm i był by mój mój tylko mój :) Jednak walka która mi zaoferował była i jest niesamowitym przeżyciem :)

Edytowane przez suwi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, suwi napisał:

Rekord z zeszłego roku nie został pobity jednak 9,7 to tez piękna rybka Były jednak nowe rekordy w postaci ambra gdyż w tym roku poraź pierwszy udało ki się złowić ambra to nowy rekordzie do pobicia jest Jeśli chodzi o ilość zlowionych sztuk to na jednej zsiadce 6 sztuk 5 wyjęty i rekord życiowy był przy podbieraku ale zabrakło 20 cm i był by mój mój tylko mój :) Jednak walka która mi zaoferował była i jest niesamowitym przeżyciem :)

What "ambra" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...