Skocz do zawartości

Oferta Feederowa Shimano


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam własnie Shimano Speedmaster AX Commercial Feeder  w wersjach 3.00 jak i 2.7/3.3 (Multi). I potwierdzam wersja 3.00 jaki i Multi w opcji 2.7 to ta na ryby do 3-4 kilo potem nie ma już kontroli. Wędki bardzo miękkie. Wersja 2.7/3.3 (Multi) ale w opcji 3.3 ma już większy zapas mocy. Ale z racji mojego małego łowiska wędkuje tymi kijami w konfiguracjach 3.00 i 2.7. Średnica blanku tego 3.00 przy rękojeści to z tego co pamiętam 10 mm. 

Edytowane przez Tomek81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Grendziu napisał:

@Chaotic dzięki bardzo za recenzję, jakbyś dojechał na zlot, stawiam duże:beer1:

Do recenzji to temu co napisałem to daleko ale cieszę się, że się przydało. Z propozycji niestety nie będzie dane mi skorzystać - dzieci drenują mój wolny czas do granic możliwości. Nawet na ryby wychodzę na tylko krótkie max 5h sesje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziś przetestowałem nowy opisywany wyżej kijek. Parabolik dostał jakby nowe znaczenie. Giął się niesamowicie. Jest strasznie czuły, nawet wskazanie brań jest jakby całą wędką. Bardzo czuły na rybie czy to 5 czy 30 cm, widać najdelikatniejsze wskazanie.Wydaje mi się, że producent troszkę przesadził z ciężarem rzutu do 70g, łowiłem koszyczkami 15 i 20g i porównywałem kij z Daiwa Windcast Picker 270cm, o dziwo Daiwa ma większy zasięg, za to Shimano oferuję trzy szczytówki od 0,5 do 1,5oz.  Mimo wszystko, są to dwa różne kije, ale niemal do tego samego połowu ryb o małej i średniej wadze. Myślę, że to bardzo szybki kija na zawody. Kolejny test będzie na większych rybach już za tydzień w Nienawiszczu:beer-chugger:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...