Skocz do zawartości

Sklep wędkarski e-amur.com


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To już jest kolejne nasze forumowe dziecko!

Mocne wejście!

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla szczęśliwych rodziców i Fifi!

 

Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A ja już pierwsze zakupy zrobiłem, m.in. kupiłem kolejny kij pod zawody na następny rok, jest to PRESTON MONSTER CARP FEEDER 11 FT - jeden dla siebie, jeden dla Wicia, którego mieliście okazje poznać wieczorem w sobotę na zlocie.
http://www.e-amur.com/oferta-korum-preston/wędki-1/preston-monster-carp-feeder-10-ft-1396-detail.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No i przyszła paczuszka, długo oczekowana, abrdzo dobrze spakowana ze sklepu e-amur.com

Kij Prestona Monster Carp 330 - 60g
"wiązańce" gotowce - GURU - wiadomo
oraz kilka Mapowskich składańców na akcesoria :P

Sorry za jakość zdjęć - coś tel m i siada:champagne-2010:


Do tego doszło coś od sponsora dla Fundacji - za co bardzo serdecznie dziękuję:icon_arrow1: Szczegóły wkrótce.

monster carp 7.jpg

monster carp1.jpg

monster carp2.jpg

monster carp3.jpg

monster carp4.jpg

monster carp5.jpg

monster carp6.jpg

monster carp7.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kijek ma żądło :D Jak go macalismy przed spakowaniem to ciężko się było rozstać, ale niech służy, poszedł w dobre ręce ;) W naszej ocenie specyfika podobna do Dutch Mastera. 

Polamania, byle nie z nerwów i daj znać jak się spisuje nad wodą :1310_thumbsup_tone1:

E-amur.com 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Ten kijek ma żądło  Jak go macalismy przed spakowaniem to ciężko się było rozstać, ale niech służy, poszedł w dobre ręce  W naszej ocenie specyfika podobna do Dutch Mastera. 
Polamania, byle nie z nerwów i daj znać jak się spisuje nad wodą :1310_thumbsup_tone1:
E-amur.com 

No nie wiem czy w dobre. Ten Pan ma tendencję do łamania wędzisk. :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 14.09.2017 o 15:44, Grendziu napisał:



Kij Prestona Monster Carp 330 - 60g
 

 

monster carp1.jpg

monster carp2.jpg

monster carp3.jpg

monster carp4.jpg

 

 

 

A więc jestem po testach. Na pierwszy rzut oka - sztywny kij, aż za, jak dla mnie. Dolnik dość długi. Ja osobiście lubię pełne paraboliki, więc mnie "na sucho kij nie kupił.

Dodałem koszyk 30g Dura Bajo i czym więcej łowiłem, tym bardzie byłem zadowolony z tego kija. Łowiłem na szczytówkę 1,5oz - przy większych rybach kij fajnie wchodził w parabolik, dość dobrze i szybko amortyzował ugięcie. Polecam ten kij z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...