Skocz do zawartości

Dystansowy feeder


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
23 godziny temu, Splot napisał:

Musiałbym je trzymać w ręce, bo nie kojarzę czy mi pasowały... Pamiętam, że coś ze średniej półki mi się podobało, reszta jakoś nie. Jeno kręciołki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator
Dnia 1.07.2018 o 18:46, Grendziu napisał:

Shimano Super Ultrega AX Feeder Long Cast 426cm  - , używane z pięć razy, cena rynkowa min 900 zł, https://bialaryba.pl/wedka-shimano-super-ultegra-ax-feeder-4-26m-150g-p-8547.html

Odsprzedam bez kręciąłków po 650zł z przesyłką - ELVIS, SOŁTYS ewentualnie MARCEL minus przesyłka. Oferta ważna do niedzieli. Muszą zejść oba, albo wcale, chcę kupić dajłe, mam nadzieję, że mi przejdzie :) Kręciołki zostawię dla siebie, bo mam jakiś pomysł na nie ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku, tak serio te kije były po 9 setek? O.o

A po drugie, ty dobrze sobie pomacaj tą twoją "Daiłę" pod dystans. Nie ufam ichnim określeniom CW. Nie ufam ichniemu Serwisowi, który jest w Niemczech!!!!!!!!!!. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, ArekH napisał:

Darku, tak serio te kije były po 9 setek? O.o

A po drugie, ty dobrze sobie pomacaj tą twoją "Daiłę" pod dystans. Nie ufam ichnim określeniom CW. Nie ufam ichniemu Serwisowi, który jest w Niemczech!!!!!!!!!!. 

Kije które ja kupiłem od kolegi na paragonie z drapieżnika były po 980zł bodajże za sztukę, ja zbiłem Pana i kupiłem 2 sztuki, teraz odnalazłem w archiwum po 600zł za sztukę, do tego BIG PITy Flagmana, nie pamiętam po ile, ale one zostają. Chcę kupić w to miejsce jednego LRFa ale będę miał dwa kręciołki. Jeśli nie to je zostawię i tyle. Dajła to dajła nie patrzę na gwarancję, choć jak tak napiszę, to na bank się coś z tym stanie..... @jazzriba namawiam mnie na 12FT który leci na 97metrów, a ja chciałem 14FT i tak nie wiem czy to dobry wybór i tak, poza drapieżnikiem nigdzie nie widzę tego kija w sieci :( w PL na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14Ft. Na Nienawiszcz. :$ Nie no, weź stary. To już te Siemano miałeś przeciążone, ale delikatnie, bo, miały bardzo grube blanki przy rękojeści. Na Rybniku nie łowisz. Przemyśl jeszcze temat na spokojnie, bo znów będzie kilka stówek w plecy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok. Jestem z Tobą, ale chyba odpuszczę odpowiedzi co do twych zapytań, bo i tak, są raczej retoryczne. My się produkujemy by podołać wyzwaniu, a ty?  I tak po swojemu. Skąd Ja to znam? ;):champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...