Skocz do zawartości

Dystansowy feeder


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ma być długodystansowy, to dla mnie musi podchodzić do 440/450cm, co mi z 50/60m
Mam przerzucić łowisko i tyle, czyli minimum 80m z palcem w... wiadomo gdzie :221_see_no_evil:
Grendziu mi wystarczy 80 metrów i wydaje mi się że kijem 3,6m można tą odległość osiągnąć.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Splot napisał:

Grendziu mi wystarczy 80 metrów i wydaje mi się że kijem 3,6m można tą odległość osiągnąć.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Nie wiem jak daleko łowił @Darek Kostrzyński i gdzie, ale ja kurna moją dajłą nie dorzuciłem gdzie chciałem i Harrier, który mi się spodobał, też tam nie dorzuci :P 
do tego chyba by trza było dodać pletkę i jakiś kręciołek większy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś okazję pomacać ten kijek Browning https://sklepdrapieznik.pl/sklep/garbolino/28349-garbolino-bullet-feeder-360m-25-75g.html

Potrzebuję coś do 300 zł 3,6m cw. ok 70g. Aby nie było sztywne tylko miękkie jak Dajła

Chyba że ktoś ma coś odsprzedać na zlocie.

To chyba jest Garbolino?

Jeśli chodzi o kija 3.6 to... może Robinson Diplomat. Ja mam 3.30 Method feeder i spokojnie 50 m leci. Wbrew pozorom wędka ładnie się ładuje. Nie przepadam za miękkimi kijami, a ten jest jednym z moich ulubionych.

Tylko nie pamiętam czy jest wersja 3.60 czy może 3.00

Garbolino nie znam, a wspomniany Browning też ma w ofercie fajne wędki.

 

Edit: sprawdziłem i moja to Method feeder. Są w dwóch wersjach 3.00 i 3.30.

 

3.60 i 3.90 to klasyczne feddery o których za wiele nie wiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał:

Nie wiem jak daleko łowił @Darek Kostrzyński i gdzie, ale ja kurna moją dajłą nie dorzuciłem gdzie chciałem i Harrier, który mi się spodobał, też tam nie dorzuci :P 
do tego chyba by trza było dodać pletkę i jakiś kręciołek większy :)

70 metrów. Kij 3,9m 110g, żyłka 0,23 - na 0,20 jednak łatwiej osiągnąć dużą odległość. Jak kupię kołowrotek do dalekich rzutów (big pit) to na 0,20 zamierzam 100 metrów osiągnąć :)

Edytowane przez Darek Kostrzyński
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 metrów. Kij 3,9m 110g, żyłka 0,23 - na 0,20 jednak łatwiej osiągnąć dużą odległość. Jak kupię kołowrotek do dalekich rzutów (big pit) to na 0,20 zamierzam 100 metrów osiągnąć
A co to za zacny kijek. I jeszcze raz gratulacje za wynik

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Splot napisał:

Rozmawiałem o tym dziś z @jazzriba i przyznał mi rację. O tym samym mówił Steve Ringers. Lepiej mieć kij bardzo długi z zapasem mocy niż średni. Tylko 440/450cm można kupić.? Wtedy będziesz wygrywać.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę w długość 3,9. Mam takie typy:
- Matrix Carboflex Feeder 3.90m // 80g [mention=720]jazzriba[/mention] i przyznał mi rację. O tym samym mówił Steve Ringers. Lepiej mieć kij bardzo długi z zapasem mocy niż średni. Tylko 440/450cm można kupić. Wtedy będziesz wygrywać.
To może bolonke przerobię na feeder ???

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Idę w długość 3,9. Mam takie typy:
- Matrix Carboflex Feeder 3.90m // 80g [mention=720]jazzriba[/mention] i przyznał mi rację. O tym samym mówił Steve Ringers. Lepiej mieć kij bardzo długi z zapasem mocy niż średni. Tylko 440/450cm można kupić. Wtedy będziesz wygrywać.


Już poszła wiadomość do jazzriba. Będę miszczem, Ringers będzie mi towar mieszał.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...