Skocz do zawartości

Konkursy, konkursy, konkursy...


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mav3rick Nie wiem kolego, czy jesteś dowcipny, czy złośliwy jak troll,  ale ponieważ nie doszukuję się w ludziach czegoś złego oraz dlatego, że jestem miłym, sympatycznym i kulturalnym starszym panem/ z naciskiem na : kulturalnym / przeto  przyjmuję  to jako dobrą monetę i dostajesz lajka. Tylko pamiętaj,  że zawsze mogę go cofnąć :P

Edytowane przez Jurek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogodzę was: to jak nagrodą będzie np. wędka nie z firmy Jaxon to wyślijcie mi. Będziecie wtedy spać spokojnie :P 

Tak trolluję.

 

Ja nie będę brał udziału bo nie mam talentu do pisania. Jeżeli będzie fotograficzny to mogę parę 'podrzucić' więc optowałbym za fotografiami jeżeli mam 'coś' wygrać. :D 

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=165]mav3rick[/mention] Nie wiem kolego, czy jesteś dowcipny, czy złośliwy jak troll,  ale ponieważ nie doszukuję się w ludziach czegoś złego oraz dlatego, że jestem miłym, sympatycznym i kulturalnym starszym panem/ z naciskiem na : kulturalnym / przeto  przyjmuję  to jako dobrą monetę i dostajesz lajka. Tylko pamiętaj,  że zawsze mogę go cofnąć

Widzę za mało dystansu, za dużo ostrożności nie mam żadnego nawet najmniejszego powodu, by być złośliwym czy jakimkolwiek innym budzącym złe emocje

 

@NPC ja upatruję swoją szansę właśnie w tym, że słabo piśmienny jestem ;) może dadzą nagrodę bym więcej już nie pisał niczego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, NPC napisał:

Pogodzę was: to jak nagrodą będzie np. wędka nie z firmy Jaxon to wyślijcie mi. Będziecie spać wtedy spokojnie :P 

Tak trolluję.

 

Ja nie będę brał udziału bo nie mam talentu do pisania. Jeżeli będzie fotograficzny to mogę parę 'podrzucić' więc optowałbym za fotografiami jeżeli mam 'coś' wygrać. :D 

Nie wiem czy pisząc o braku talentu do pisania masz na myśli pomysł który podrzuciłem ?

Jeśli tak, to naprawdę nie chodzi o niego, tylko o intrygującą, fają historię i ta właśnie "fajność, niezwykłość historii" byłaby przedmiotem oceny,

a nie to czy operujesz językiem niczym Słowacki, Kraszewski i inni.

Na co dzień też przecież rozmawiasz z kolegami, dzielicie się jakimiś wędkarskimi wrażeniami.

No raczej nie uda się tego zmieścić w 3 zdaniach, lecz wierzę, że to nie takie trudne.

To tak w temacie, gdyby Ci chodziło o moją sugestię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Grendziu napisał:

W ostatnim konkursie braliśmy udział na "niby" aby było więcej postów, aby rozbudzić wątek . Dodam, że ani moderatorzy, ani administratorzy nawet jak coś wrzucą w wątku (jeśli wrzucą) to nigdy nie biorą udziału. Choć nagroda jest nawet całkiem, całkiem fajna i przydatna :P

@Grendziu rozumiem tu wasze opory, jest Wam niezręcznie, ale gdyby to była anonimowa ankieta ( chodzi o rozstrzygnięcie ) to czemu nie ?

Jeśli zaczniemy odrzucać wszystkich z listy administracyjno-moderatorskiej to zostanie już mało aktywnych osób, a wtedy otworzy się pole dla " łapaczy nagród".

Ale nie będę narzucał się z mą propozycją. Może pojawią się też inne. Jurek przecież też złożył swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mav3rick napisał:

Widzę za mało dystansu, za dużo ostrożności emoji4.png nie mam żadnego nawet najmniejszego powodu, by być złośliwym czy jakimkolwiek innym budzącym złe emocje

To teraz Ty pomyślałeś, że lepiej nie drażnić starego dziada ! Ale ja nie taki łatwy do podrażnienia ! Jak mnie poznasz lepiej, to zapewne zauważysz, że cechuję mnie przede wszystkim wrodzony takt :P

Zapytaj się Mariusza/ @MrProper i Radka. @Tench_fanDoskonale się rozumiemy. Zawsze :grin-min::cry-min:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jurek napisał:

To teraz Ty pomyślałeś, że lepiej nie drażnić starego dziada ! Ale ja nie taki łatwy do podrażnienia ! Jak mnie poznasz lepiej, to zapewne zauważysz, że cechuję mnie przede wszystkim wrodzony takt :P

Zapytaj się Mariusza/ @MrProper i Radka. @Tench_fanDoskonale się rozumiemy. Zawsze :grin-min::cry-min:

Zwłaszcza jak Brajlem piszesz O.o:D:beer-chugger:;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby zwiększyć frekwencję ww konkursie chcę oświadczyć,że ja w nim nie będę startował,żeby inni też mieli szansę wygrać. :D Co do formuły rywalizacji też uważam,że trzeba iść w kierunku jakiegoś opowiadania,historii związanej z naszą pasją. Może być wzbogacona zdjeciami i nie musi być przecież z wczoraj,może byc np z dzieciństwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...