Skocz do zawartości

Konkursy, konkursy, konkursy...


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Sołtys stan napisał:

Zeby zwiększyć frekwencję ww konkursie chcę oświadczyć,że ja w nim nie będę startował,żeby inni też mieli szansę wygrać. :D Co do formuły rywalizacji też uważam,że trzeba iść w kierunku jakiegoś opowiadania,historii związanej z naszą pasją. Może być wzbogacona zdjeciami i nie musi być przecież z wczoraj,może byc np z dzieciństwa. 

Słusznie prawisz, ale nie wycofuj się tak zaraz z konkursu, bo kto w końcu będzie w nim brał udział, jak wszyscy będą tak wstrzemięźliwi :D

Jak ktoś się boi pisać, niech nagra filmik (nawet telefonem) i w nim opowie - już widzę, te zastępy chętnych :P do tego.

Tak na poważnie, to oczywiste,że  nie musi być historia z wczoraj, to może być każda historia, która się zdarzyła Tobie i innym.

Można opowiedzieć o swoim najlepszym dniu na rybach, albo jakąś historię o której powiedział nam ojciec, dziadek itd.

Byle tylko ryby w niej "magicznie nie rosły :39icon: Po prostu coś fajnego, ciekawego, może nawet strasznego, trudnego do uwierzenia ( no raczej nie o spotkaniu z Ufo ;) )

Ale są i takie niesamowite historie - w stylu szczupak na czereśnie. Historii różnych przeżyliście, lub znacie wiele.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Już się tak niezarzekajcie, że nie będziecie brać udziału ? w sumie to wtedy do mnie zostanie gadżet, a nie ukrywam, że się przyda.? Jak wybieramy zwycięzcę. Na forum zamkniętym idzie termin, gdzie moderatorzy i administratorzy oddaje przeważnie trzy głosy, 1 miejsce 3punkty, 2miejsce 2punkty, 3 miejsce 1 punkt, suma punktów wygrywa. Wcześniej była w pierwszym konkursie chyba ankieta. Ponieważ my oddajemy głosy to modowie i admini nigdy nie brali udziału. Powoli zarysowuje się nam konkurs i jego zasady. Dziękuje za pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie są możliwości techniczne tego forum, ale gdyby była ankieta w której każdy zarejstrowany/zalogowany użytkownik oddaje swój głos anonimowo,

wtedy każdy moderator, admin, po prostu każdy, brałby udział w konkursie. Szkoda by było wyłączać z niego najważniejsze osoby w życiu tego forum.

Technicznych możliwości forum nie znam. Mam natomiast doświadczenie z konkursami foto z SiG.

Tam taki format myślę się sprawdza, może warto wziąć to pod uwagę ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Tench_fan pomyślimy, poproszę Cię abyś napisał do mnie priv tytułem wstępu treść, jestem za opowiastką i jeśli ktoś chcę niech poprze to fotkami.

Ja postaram się skorygować regulamin pod to, choć jakby np @Mała chciała w tym pomóc będę wdzięczny.:champagne-2010:

Właśnie dostałem zapewnienie co do nagrody, oj wieje bym dał aby to wygrać - to tak aby podgrzać atmosferę.:39icon:

Aby wątek się rozwijał proponuję np aby ilość wpisów była nie ograniczona, a najlepszy lub najlepsze za pozwoleniem autorów po zakończeniu konkursu jeśli będą  się nadawać to je przerzucimy na głwną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogę@Grendziu pomogę ale jutro (jak dam radę ) Na priv wysyłaj mi wszystko co już wiesz plus to czego nie wiesz a wiedzieć będę ja Nazwa konkursu, termin nadsyłania "prac", zasady, nagroda, sponsorzy itd. Przecież wiesz najlepiej co tam ma być

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Chcieliście konkursy to proszę o aktywność, w marcu będą trzy nagrody, ale to zależy od serca i popularności także tego co będzie działo się w lutowym konkursie, sponsorzy "paczają" na naszą aktywność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...