Skocz do zawartości

Konkursy, konkursy, konkursy...


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
18 minut temu, MrProper napisał:

Pojechałem kiedyś na ryby, nie wiem może miałem z siedem lat, nie pamiętam dokładnie. Było to popołudniową porą tuż przed wakacjami. Pomyślałem że jak nie teraz to w czasie wakacji nie da rady wyskoczyć. Wczasy z rodzicami później kolonia, jakiś obóz się szykował.

Pogoda była przepiękna. Polazłem na ogródek nakopałem robaków w domu zrobiłem ciasto z bułki. Wsiadłem na rower i pojechałem na dzikie stawki które mieściły się na terenach PGR w koło sama pszenica i QQ  a w środku trzy nie duże stawiki - zawsze tam  w chwilach wolnych sam lub z kolegami szkoliliśmy swe umiejętności.

Będąc już na miejscu rozbiłem swe stanowisko, czyli posadziłem dups... na skarpie, zarzuciłem zestaw i czekałem na pierwsze brania.

W koło przepięknie śpiewały ptaki ( nie pytać jakie nie jestem ornitologiem)  i tak pięknie czas mijał ze nawet nie zauważyłem  że nic nie złowiłem, nawet brania nie miałem. czaicie bazę ? :P 

 

 

 

 

 

 

 

 

:D:D:D:D:D:D:D 

To tak na zachętę nieśmiałych, ja nie jestem żadnym wieszczem a dałem radę :P 

Ale to nie ten wątek z tekstem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynałem swoją przygodę z wędkowaniem Nie spałem całą noc aby nie zaspać.  Wędki były gotowe leżały w skrzyni przy łóżku. Jak tylko się rozwidnialo wskakiwalem na rower i jechałem nad staw i siedziałem parę godzin czasem coś się udało złowić uff innym razem wracałem bez brania.  Po jakimś czasie przygarną mnie @elvis i zaczął nauczać jak gdzie na co a nawet robił splawiki C D N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, MrProper napisał:

To tylko na zachętę, poza konkursem ???

Ale to tam proszę wrzucać, tutaj to sobie możemy planować co i jak. Przeniosę po meczu Blaugrany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zapowiadałem, że nic tu nie napiszę.

Lekko tak rzuciłem pomysł na konkurs, który został przyjęty.

Jako, że coś tam kiedyś napisałem - jakieś opowiadania, wiersze, czułbym się niezręcznie startując w nim.

Nie świadczy to o mojej próżności, nie były to teksty genialne, Jurek pisze lepiej, ale i tak czułbym dyskomfort, tak jak bym wymyślił to pod siebie.

Ale mogę brać udział w składzie "jury" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Tench_fan napisał:

Takie jest wędkowanie. Potrafi być mega zaskakujące.

Szkoda tylko, że tak mało osób zdecydowało się wystartować w konkursie.:(

Jeśli dobrze liczę to 3. Reszta wpisów poza konkursem.

 

No przerabialiśmy to już kiedyś właśnie na samym początku portalu. Nawet Rybomania dała odpowiedź, że albo ludzie nie wierzą w konkursy, albo, jeśli trzeba się wysilić to mają to gdzieś. Na FB udało mi się zrobić super konkurs z ponad 400 komentarzami, ale się do niego odpowiednio przygotowałem, szukałem rozwiązań i podpowiedzi w necie, co zrobić aby się udał. Faktycznie wujek google podpowiedział, przeczytałem kilka recenzji co można, czego nie, czy i kiedy łamiemy prawo, a kiedy nie, a i jeszcze mi się oberwało.... Wystarczyło zmienić stosowne słowo, aby wszystko było zgodnie z prawem. Np Udostępnij post na swojej osi czasu - jest błędem, bo to przymus w konkursie i nie tak nie można. Ale zapis: Byłoby nam miło, jeśli udostępnisz.... zmienia cały sens i można tak robić.

Dziś FB i grupy na FB dawno zabiły fora, a że jesteśmy "dla Ryb" to będziemy nadal :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tench_fan napisał:

Takie jest wędkowanie. Potrafi być mega zaskakujące.

Szkoda tylko, że tak mało osób zdecydowało się wystartować w konkursie.:(

Jeśli dobrze liczę to 3. Reszta wpisów poza konkursem.

 

Radku, z całym szacunkiem, konkursy literackie maja małe wzięcie. 

Nie każdy ma talent do pisania, nie każdemu się chce i nie każdy potrafi swoje przeżycia  ubrać w piękne słowa.

Pisalem już o tym na samym początku ze ten konkurs to konkurs dla wybranej garstki userów, i spali na starcie, takie miałem przeczucie.

Mimo to, ze nie dla mnie pisanie eseji, coś skrobnąłem dla żartu izachęty innych.

Konkursy powinny być łatwe i "otwarte" dla szerszej zeszły czytelników, i naprawdę nie miej mi za złe tego wpisu, bo nie jest on wymierzony ad persona, ale pisany jako spostrzeżenie. Masz przykład z innego portalu na około 2000 zarejestrowanych userow, ilu pisze swe "epopeje"

 

To tak samo jak by zapodać na tym forum konkurs o tematyce fizyki kwantowej.

Konkurs fotograficzny, na najlepszy kawał o tematyce wędkarskiej - dla przykładu. Cieszyły by sie ( tak mi sie wydaje ) większym zainteresowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...