Skocz do zawartości

Browning News


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta żyłka będzie moja!
A co do bambusa i zawodów to trzeba mieć na prawdę farta by coś nim osiągnąć. Niestety, ale czasy, że ryby łowiło się wszędzie i na wszystko minęły bezpowrotnie.
Dzisiaj potrzeba na prawdę się natrudzić by dobrze połapać. Dobry sprzęt na spore znaczenie. Nie musi być najdroższy, ale musi dopasowany do aktualnych warunków, a nawet ryb.
Bambus mimo tego, że ma to coś czego nie mają inne kije niestety się nie nadaje.
Nie rzadko trzeba łowić na odległościach przekraczających 70 m. Dla klasycznych wędek jest to nie do osiągnięcia.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.11.2017 o 20:20, stas1 napisał:

Ta nowa to alternatywa dla plecionki,prawie nie rozciągalna,kiedyś stosowałem podobną do spina sufixa była ok

Mam mieć je w przyszłym tygodniu 

FB_IMG_1504291381965.jpg

Edytowane przez Artur
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba jakiś dziwny jestem, zakupiłem rok temu daiwa sensor 3000metrow na szpuli za 50zl, nawijam to na każdy kołowrotek i tą samą żyłką łowię na feeder, spławiki matchowką , spinning i jeszcze  wypuszczankke z centerpinem. Ryby nie mówiły żeby kupować różne żyłki i chyba mają rację :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i jestem podłamany.Jako fan marki pojechałem zakupić nową żyłkę Browninga tą która miała być zastępstwem dla plecionki.I co nie kupiłem,żyłka wygląda jak poskręcana i pogięta w palcach ewidentnie czuć nierówności żyłki,masakra,wielka szkoda.Kupiłem sprawdzoną plummet method w pudełeczku>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już odliczałem dukaty na to cudo... Ale może i dobrze,ze ta zylka okazala sie niewypalem,bo dzieki temu zaoszczedzi się trochę grosza na święta :D PS. Ile kosztuje ta nowa żyłka Browninga ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...