Skocz do zawartości

Regulamin


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tu dopiero raczkuję. Ale nie mogę na już ogarnąć. Chcąc odpowiedzieć na posta,wyskakuje mi ostatni mój wpis. Nie wiem co robię nie tak. Jak dodać punkt reputacji? Wciskam plus to wyskakuje mi profil użytkownika. Chyba się starzeję! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi wyjaśnić pkt 7. Bo albo kiepsko łapię, albo jego restrykcyjność jest dla mnie nie do ogarnięcia! Np. Odpisując koledze na prośbę o polecenie np. sprzętu, nie wolno mi podać linku do Alledrogo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Można, można bez problemu Arku. 

Patrz np. w tym wątku = nie mamy problemu z tym
http://forum.dlaryb.pl/topic/63-strony-internetowe-o-tematyce-w%C4%99dkarskiej/

lub w tym:

http://forum.dlaryb.pl/topic/73-polecane-sklepy-w%C4%99dkarskie-online/

lub w tym

http://forum.dlaryb.pl/topic/52-u%C5%BCywany-sprz%C4%99t-w%C4%99dkarski/

Tutaj bardziej chodzi o to, że ktoś założy wątek np. o sprzedaży części samochodowych i zareklamuje swoją stronę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę że warto by popracować nad czytelnością i piarem regulaminu! Jak dla mnie. Na pierwszy rzut oka jest koszmarnie restrykcyjny. Myślę że warto by nad tym popracować. Niech w końcu w naszym kraju zaczną się zmiany. Białe to białe! I na odwrót! Nie ma kolorowo. Chciałem namówić fajnego faceta (robi dobrą robotę w spinningu) na nasze forum. Odmówił po przeczytaniu regulaminu. No fakt jest to "Rarożek" w swoim wydaniu. Ale pewnie wniósłby wiele w temacie spinningu jak i etyki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję również wyraźnie wydłużyć możliwość edycji postów. Niejeden z nas pisze coś pod presją lub w chwili emocji! Dajmy sobie czas na likwidację błędów! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 26.11.2015o13:45, ArekH napisał:

Myślę że warto by popracować nad czytelnością i piarem regulaminu! Jak dla mnie. Na pierwszy rzut oka jest koszmarnie restrykcyjny. Myślę że warto by nad tym popracować. Niech w końcu w naszym kraju zaczną się zmiany. Białe to białe! I na odwrót! Nie ma kolorowo. Chciałem namówić fajnego faceta (robi dobrą robotę w spinningu) na nasze forum. Odmówił po przeczytaniu regulaminu. No fakt jest to "Rarożek" w swoim wydaniu. Ale pewnie wniósłby wiele w temacie spinningu jak i etyki!

Regulamin jest do dopracowania, jak sam zauważyłeś jesteśmy dość mocno tolerancyjni, nie chodzi aby zrażać kogoś, jeśli kolega od spinna ma jakieś uwagi, możemy podyskutować, jesteśmy elastyczni. :)
Jedyne co będziemy usuwać to celową obrazę w niecenzuralny sposób, brak możliwości przeklinania.

Co do drugiego, wydaje mi się, że edytować posty można w każdej chwili....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pisałem przed chwilą jednego posta, potem odszedłem, następnie znów pisałem i nie zniknęło nic, mam nadzieję, że admin pomoże z problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...