Skocz do zawartości

Która tyczke wybrac


suwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolega zbroi się na zawody i wypatrzylem sobie teczki nie wie która wybrać pomożecie 

Maver definition
Maver 481
Colmic 4001
Maver match this 2
Wszystkie mniej wiecej w tej samej cenie
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam na tyczkach nie znam,ale sugeruje koledze,zeby zalogował się na Forum Wędkarzy Wyczynowych,tam na pewno tyczkarzy jak grzybów po deszczu,więc pewnie kompetentnie coś doradzą. Jest tam też dział - kupię,sprzedam,gdzie można kupić używane tyczki. Np tyka Colmic New Evolution 13 m za 2 tys.  

Edytowane przez stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, suwi napisał:

@Kubikmistrzu może ty cis podpowiedź co do teczki obiecałem ze czegoś się dowiem Stan radzi inne forum mówiłem koledze ale wolał by kogoś pewnego bo to spory wydatek 

Sa dwie szkoly wyboru pierwszej tyczki a mianowicie nowa tyczka w granicach 1500-2000 lub wysoki model tyczki ale uzywany za podobne pieniadze. Przy wyboze tyczki trzeba pamietac o fakcie ze sama tyczka to pikus. Najważniejsze są topy. Aby wszystko bylo mniej wiecej ok potrzebujemy 1 top do kubka i trzy do łapania z mojego punktu widzenia to takie minimum. Moze sie okazac ze tyczka uzywana w paku kosztuje 2 tys. A top 1000 zl albo jest juz nie dostepny i wtedy nie mozna rozbudowac paku. Dla mnie na ta chwile bardzo fajny kij to robinson mx 1300 naprawde wybacza duzo bledów z podanych kiji wybrałbym colmica dla mnie i wielu niezniszczalny sprzet tylko brak serwisu w Polsce. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ jest to najpopularniejsza marka w naszym kraju ,posiadają naj więcej modeli na każdą kieszeń. Sam posiadam od lat nastu do dziś maver n41 i 361 i za te pieniądze które dałem są to super kije a sprowadzałem sam z Włoch . Nie łowiłem colmicami ani innymi markami dłużej niż 20-30 minut ale miałem je w rekach nad wodą i trochę powstawiałem lub przejazdów nimi zrobiłem i powiem szczerze że szału nie było i nie zamieniłbym te modele na te co mam .Za to dobre wrażenie na mnie na 11 m zrobił na jakiś jaxon nie pamiętam modelu ale była to jakaś taniocha za chyba 1200-1500 zł .I jeszcze jedno na rynku wtórnym jest pełno części do maverów a 481 jest super kijem z górnej półki .
Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...