Skocz do zawartości

Zawody w Polsce


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Generalnie nauczyłem robić się wszystko nad wodą, oprócz przecierania ziemi i zanęty, robię to dzień wcześniej. 

Zanim dojdzie się na stanowisko, ustawi wszytko, dozbroi 4 wędki od podstaw, do tego trzeba odpowiednio wymieszać po sedziach to i 2h robi się mało, a trzeba pamiętać aby ustawić sobie dwa dystanse i nie z dupy najlepiej, że w domu sobie powiedziałem, że łowię na 32,5m i 55m tylko najlepiej wygruntowac szukając dziur, dołków etc. Mega trudne, gdy różnica jest tylko metr czy pół. W spławiku łatwiej ?. Jak byłem na zawodach towarzyskich nocnych gdzie można było łowić na dwa kije, to po 3h dopiero znalazłem dziurę i tam stały ryby, a tak praktycznie nic nie łowiłem. Ehhh, temat rzeka, czasu zawsze mało aby wszystko wypróbować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grendziu napisał:

Patrz go. Na wędziska i kołowrotki to wydaje krocie, a matrioszki najtańsze kupuje. Widać, że Pyra.

Kupiłbyś Mivardi u Górka, to od razu byś jakieś wyniki miał.

https://sklep.gorek-gliny.pl/?109,matrioszki-pudelka-miernicze-mivardi

Edytowane przez Dominik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Splot napisał:

Zgoda emoji106.png ja i tak będę obstawał przy tym aby kupować matrioszki. Są wygodniejsze. Mam dwa komplety i ciągle ich używam

 

Na amury też? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Dominik napisał:

Patrz go. Na wędziska i kołowrotki to wydaje krocie, a matrioszki najtańsze kupuje. Widać, że Pyra.

Kupiłbyś Mivardi u Górka, to od razu byś jakieś wyniki miał.

https://sklep.gorek-gliny.pl/?109,matrioszki-pudelka-miernicze-mivardi

Jeśli nie Dajła to poco przepłacać ?w tej cenie mam dwa komplety i dobry browar, a jedne i te same chińskie rączki prawdopodobne robiły. 

 

9 minut temu, Splot napisał:

Nie ma takich ryb w naszych wodach.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Yhym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

Jeśli nie Dajła to poco przepłacać ?w tej cenie mam dwa komplety i dobry browar, a jedne i te same chińskie rączki prawdopodobne robiły. 

No tak, bo Dajłę, to sam Ross Brawn składał.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...