Skocz do zawartości

Zawody w Polsce


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Dominik napisał:

Dwa razy jednego dnia umyjesz Rosomaka na glanc, to też skumasz jak jest w wojsku :) 

Sprzęt musi być czysty :D 

A jak jeszcze Rosomak nie był zabrudzony przed drugim myciem to narzekasz zamiast się cieszyć, że miałeś spokojny i leniwy dzień :P

Edytowane przez NPC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz [mention=477]Splot[/mention] jak Cię [mention=4]elvis[/mention] hejtuje ws. Twoich matrioszek? :icon_arrow1:
Kolejna gówno burza się szykuje

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciężki sezon się szykuje.
Wrzucam regulamin naszej ligi feederowej w okręgu radomskim przy klubie federowym @Grzes77,@cygan786,@PawelL....

Radomski Klub Feederowy zaprasza na cykl zawodów Radomskiej Ligi Feederowej 2020.
Zawody składać się będą z 6 tur w tym trzech obowiązkowych z których zostanie wyłonionych 30 finalistów w kategorii indywidualnej oraz z 4 tur w tym trzech obowiązkowych z których zostanie wyłonionych 15 dwuosobowych drużyn przechodzących do finału.

Regulamin:

W eliminacjach prawo startu ma każdy zawodnik posiadający ważne zezwolenie na wędkowanie (na dzień zawodów) na wodzie przynależnej do danego okręgu na której rozgrywane są zawody.
Każdy zawodnik ma prawo startu we wszystkich zawodach ~ turach eliminacyjnych.
O wejściu do finału decydują uzyskane punkty sektorowe z trzech najlepszych tur eliminacyjnych.
W finale mogą startować tylko członkowie Radomskiego Klubu Feederowego.
Zawodnicy biorący udział tylko w jednej lub dwóch turach nie będą klasyfikowani.
Sektory w rundzie kwalifikacyjnej będą liczyć maksymalnie 12 osób.
Sektory w rundzie finałowej będą liczyć maksymalnie 10 osób.
Wszystkie rundy kwalifikacyjne i finałowe odbywać się będą zgodnie z zasadami PZW.
Każdy zawodnik musi być wyposażony w min. (3,5m) siatkę do przechowywania ryb. Przestrzegamy również o nieprzekraczaniu limitu zanęt i przynęt.
Wpisowe zostanie w całości przeznaczone na organizację i nagrody całego cyklu Radomskiej Ligi Feederowej 2020.
Po każdej turze eliminacyjnej będą nagradzane pierwsze oraz drugie miejsca sektorowe (40% wpisowego).
Dla każdego zawodnika w eliminacjach przewidziany jest obiad.
Przewidziane są nagrody za wygranie eliminacji I,II,III miejsce ( wynik z pięciu tur).
Zawodnicy biorący udział we wszystkich eliminacjach biorą udział w losowaniu nagrody.
Pozostała część wpisowego z każdej eliminacji zostanie przeznaczona na rundę finałową.

Wpisowe na rok 2020:

I. Eliminacje – 100zł
II. Finał – 100zł

Wpisowe za finał pobierane będzie w pierwszym dniu zawodów.
O zwycięstwie w Radomskiej Lidze Feederowej decydować będą punkty zdobyte w rundzie finałowej.
Pula nagród finałowych uzależniona będzie od ilości startujących zawodników w eliminacjach i finale.

Terminarz kwalifikacyjny :

I. Kategoria indywidualna:

29.03 – Jastrząb
18.04 – Jagodno
16.05 - Brudnów ( Betony)
6.06 – Jagodno
7.06 – Jagodno
29.08 – Chotcza
II. Kategoria Drużynowa:

26-27.06 – Brudnów (Betony)
11-12.07 – Jagodno
25-26.07 – Brudnów (Betony)
08-09.08 – Jagodno

Finały:

Finał Drużynowy 22-23.08 (Jagodno)
Finał Indywidualny 05-06.09 (Jagodno)

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zajebiście!

Ciekawy rok się zapowiada!

edit:// @elvis tak jak rozmawialiśmy Wojtek się tym zajmuje?

edit2:// Brakuje mi Wisły w cyklu zawodów ... .

 

Edytowane przez PawelL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zajebiście!
Ciekawy rok się zapowiada!
edit:// [mention=4]elvis[/mention] tak jak rozmawialiśmy Wojtek się tym zajmuje?
edit2:// Brakuje mi Wisły w cyklu zawodów ... .
 
Nie wiem dokładnie kto, ale z tego co z nim rozmawiałem to tak. Z tym żeby to wszystko ogarnąć potrzeba jeszcze kilka osób, bo klub ma osobowość prawną i musi mieć zarząd, komisję, skarbnika itd.
Co do Wisły, to jedne zawody (29.08) są właśnie na rzece w Chotczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być fajne zawody, szkoda że jakoś mnie nie ciągnie na takie imprezy. Ale kto wie. Trzeba by się do klubu zapisać?
Nie trzeba. No chyba, że chcesz brać udział w finale lub aspirujesz do startów w klubowych mistrzostwach Polski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, elvis napisał:
1 godzinę temu, cygan786 napisał:
Mogą być fajne zawody, szkoda że jakoś mnie nie ciągnie na takie imprezy. Ale kto wie. Trzeba by się do klubu zapisać?

Nie trzeba. No chyba, że chcesz brać udział w finale lub aspirujesz do startów w klubowych mistrzostwach Polski.

Pewnie, że aspirujemy. Jak się we czterech wpiszemy do klubu, to już mamy "monopol" na starty w mistrzostwach Polski, ja jadę na tą chwilę, chyba, że znów mnie pantofel przygniecie :D

Tak poważnie, to do tego klubu przystąpię, jeszcze Wojtek o tym nie wie, ale się dowie :champagne-2010:,  plan mam taki, by wziąć udział we wszystkich w/w etapach i na okręgu też :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...