Jump to content

Zawody w Polsce

Recommended Posts

Byłem dziś opłacić wreszcie licencje, niestety na szybko z Wojtkiem pogadałem, bo do roboty się spieszyłem.

Wojtek jest skarbnikiem klubu i do niego można wpłacać wpisowe 100 zł.

Zezwolenia na lubelską Wisłę dopiero się drukują i niebawem będą do pobrania.

W poniedziałek będę odebrać kartę to postaram się dowiedzieć więcej.

• Like 1
  • 2 weeks later...
  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Dominik

21

• elvis

16

• Splot

13

• Grzes77

11

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poraz kolejny mam zaszczyt reprezentować swoją jednostkę w Wojskowych Mistrzostwach Polski w spławiku  Do mają jest jeszcze trochę czasu jednak w głowie rodzi się już jakiś plan ? Bo przecież nie podd

Ciężki sezon się szykuje. Wrzucam regulamin naszej ligi feederowej w okręgu radomskim przy klubie federowym @Grzes77,@cygan786,@PawelL.... Radomski Klub Feederowy zaprasza na cykl zawodów Radomskiej

Zapowiedz,w klasycznym stylu

Posted Images

Poraz kolejny mam zaszczyt reprezentować swoją jednostkę w Wojskowych Mistrzostwach Polski w spławiku  Do mają jest jeszcze trochę czasu jednak w głowie rodzi się już jakiś plan ? Bo przecież nie poddam się bez walki tylko ze względu na bardzo silnych przeciwników a wręcz dodaje mi to motywacji ?

• Like 7

I jak tam miski się szykują?

da0ffc3c7a6d4c09b55ccbdf0c605e0c.jpg&key=689079126b72ea950003ee7be5539894b5dfd0795b409e0186cae52939014f7f

Regulamin zawodów Polandfishing Colmic Feeder Cup 2020

1. 26.04 Puławy Osadnik

2. 17.05 Kanał Żerański - Kobiałka

3. 20.06 Szymanowice

4. 12.07 Nielisz

5. 30.08 Zalew Sulejowski

6. 20.09. Rogi Odra

Finał : 17-18. 10 Wisła Kraków – Piekary

Komunikat o kolejnych eliminacjach będzie pojawiał się na 1,5 miesiąca przed zawodami.

Łowimy w boksach ( dwóch zawodników z drużyny na jednym stanowisku )

Limity zanęt i robactwa zgodnie z regulaminem na jednego zawodnika czyli limit Teamu to podwójna wartość limitu jednego zawodnika.

Zapisy najlepiej SMS na numer tel. 537157425 ( Imiona i nazwiska zawodników , Nazwa Teamu oraz miejsce i data eliminacji) tel. 537 157 425

Wpisowe : 300 zł para płatne na konto: 64160014621882572570000001 ( w tytule wpisujemy nazwę teamu i imiona i nazwiska zawodników) o starcie teamu decyduje kolejność wpłat (w przypadku rezygnacji do tygodnia przed zawodami zwracamy wpisowe)

Eliminacje nagrody : 1- 6 Miejsca nagrody rzeczowe, 60 % puli wpisowego przechodzi do finału

Z każdych eliminacji do finału kwalifikuje się 10 drużyn 2 osobowych

Finał 60 drużyn 2 osobowych opłata startowa 100 zł za parę

* Pula nagród gwarantowana przy średnim starcie minimum 25 par w każdych eliminacjach

* Wartość nagród pieniężnych podana jest w kwocie brutto

Nagrody Feeder Finał

1. Miejsce - 12 000 zł

2. Miejsce - 8 000 zł

3. Miejsce - 6 000 zł

4. Miejsce - nagrody rzeczowe

5. Miejsce - nagrody rzeczowe

6. Miejsce - nagrody rzeczowe

7. Miejsce - nagrody rzeczowe

8. Miejsce - nagrody rzeczowe

9. Miejsce - nagrody rzeczowe

10. Miejsce - nagrody rzeczowe

Suma nagród w finale 40 000 zł

1 godzinę temu, suwi napisał:

Zakwalifikowałes się ? ?

To tam są jeszcze jakieś kwalifikacje?

@elvis wybierasz się na ten cykl Polandfisjing? To trudne technicznie łowiska, a na pewno Osadnik i Nielisz (reszty nie znam). Ja w tym sezonie poświęcę się miejscowej lidze feederowej (stówę wpisowego wpłaciłem przy opłacie karty) i okręgówce. Trza małymi krokami iść do przodu, bo może mi się to po sezonie nie spodobać, jak będę ciągłą młockę dostawał i zamykał stawkę. 

W lutym nie ma co się jeszcze wygłupiać, ale w marcu można by było jakiś trening na Jagodnie zorganizować, bo jestem bardzo ciekawy tej wody, jak mi się spodoba, to będę stałym bywalcem :champagne-2010:

3 minuty temu, PawelL napisał:

Lipa, że nie mam opłaconego lubelskiego, bo nigdy na osadniku nie łowiłem.

Ja raz z Grześkiem i kilkoma jeszcze chłopakami, ale niewiele tam łowienia było.:D

• Like 1
  • Haha 1
  • 4 weeks later...

Póki co większość zawodów zaplanowanych na marzec jest odwoływana. Oficjalne wyższej rangi nawet do końca kwietnia.
A ja zamówiłem robaki....

Linek727

ZG PZW odwołał wszystkie zawody. Nie wierzę, żeby plagiatorzy z ZO też nie odwołali swoich. Ja to poniekąd rozumiem - to jest w pierszym rzędzie obawa przed niebezpiecznym wychodzeniem przed szereg, a w drugim troska przed "a jakby coś się stało". Luzik.

Dzięki temu mam już ekspresowo ustawione dwa terminy - bez spiny, ale za to z kiełbasą w plecaku, do pieczenia na ognisku :D I do tego w poetycko pięknych miejscach. Będę łowił te ulotne chwile ze skowronkami w tle... 

Edited by Linek727
  • Like 3