Skocz do zawartości

Zagadka - konkurs - Mikołaj z Białegostoku


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Grzes77 napisał:

Ponieważ dziwną trasą ta przesyłka wędruje postanowiłem zadzwonić na infolinię poczty. Ustaliłem, że przesyłka ma dotrzeć do mnie w terminie do poniedziałku i nic więcej nie wiem z uwagi na ochronę danych osobowych (bez sensu, może Ahmed mi wysłać niespodziankę i nie mogę ustalić kto, wiem co mogę z uwagi na moją pracę i prosiłem nie o adres itp tylko nazwę sklepu lub nazwisko). Przesyłka nie musi być duża bo nadawca może mieć umowę na przesyłki do 30kg a ta może być mała. 

Zachęcam do dalszej zabawa czteropak czeka, zgadujemy :champagne-2010::beer-chugger:

@Grzes77 PP, chyba jakiegoś pier...a w grudniu dostaje. Ja kupiłem żyłkę od kolegi z innego forum. Szła niemal 2 tygodnie. Wysłąna z Mazowsza. Wg. strony śledzenia, z Komornik, dokąd dotarła, do Kielc, 3 razy wracała.Dla czego do Kielc? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ArekH napisał:

@Grzes77 PP, chyba jakiegoś pier...a w grudniu dostaje. Ja kupiłem żyłkę od kolegi z innego forum. Szła niemal 2 tygodnie. Wysłąna z Mazowsza. Wg. strony śledzenia, z Komornik, dokąd dotarła, do Kielc, 3 razy wracała.Dla czego do Kielc? 

Też się dziwiłem skąd te Kielce w moim przypadku. Przesyłka 2,5 h już w moim mieście, więc może dziś dotrze, ciekawość mnie zżera O.o

Do chwili obecnej od nikogo info nie dostałem, że mi coś wysłano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ArekH napisał:

No to nawaliłeś sobie u Mnie. Byłem bliski wygrania Grześkowego konkursu. :( 

Jak się okażą prawdą te kubeczki i naklejki, to właśnie Ty wygrasz czteropak. To nie wartość paczki decyduje w moim przypadku o podarowaniu czteropaka :beer-chugger: 

Sam pomysł Drapieżnika mi się podoba, widzę i ja teraz na innym forum o tych prezentach :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...