Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W zasadzie już oczami kupiłem jak patrzę na te zdjęcie - Tournament SLR Feeder rods - jednak cena mnie trochę przeraża...

rods.jpg.d388f0cd93f1350840add72f9396562a.jpg

Kolega Janek zwany @jazzriba napalił się na Browning Black Viper II mk13 są jakieś inne fajne opcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, stan napisał:

Sugeruje przyjrzeć się ofercie Flagmana wtej materii... Podobno mają rewelacyjne dystansowe feedery.

Nie znam oferty, w ciemno nie kupię, ale postaram się im przyjrzeć na Rybomanii....:icon_arrow1:

Fajny jestem ten ostatni film ze Sporo, no i cena do w/w też jakaś taka normalna? z całym szacunkiem dla Matrixa, ale dołożyłbym na Daiwa i już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem,że Mistrz Ukrainy w długości rzutu feederem,używał właśnie jakiegoś kija Flagmana.Albo podejdź do tematu bardziej patriotycznie i kup Jaxona...nie dość,że zaoszczedzisz duzo kasy,na swieta bedzie jak znalazl,to do tego jak rzucisz koszyczkiem,to razem z nim poleci Ci połowa wędki i wbije Ci się szczytówką w dno,dokładnie tam gdzie bedziesz łowił..Nie dość,że oznaczysz sobie łowisko to przy okazji zobaczysz jak jest gleboko tam gdzie łowisz.. :D:D:D Ta upatrzona Daiwa Ci tego nie da,dlatego lepiej ją sobie odpuść :D

Edytowane przez stan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mam czas do targów, Daiwa da, da? this is love:mauvaisepeche:reszta to pały. A na poważnie, mam turbo słabość do jednej marki i dobrze mi z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowałbym Ci Sensas Clasic Big Fish ...ale boję się,że każesz mi ją odesłać z powrotem. :D Dlatego tego nie zrobię :D Właśnie przyjechała do mnie. Przejrzałem ją pobieżnie i wygląda tak solidnie i masywnie,że możną nią cegłami rzucać,nie tylko koszykami  :D Dzięki :D:icon_arrow1:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, Grendziu napisał:

W zasadzie już oczami kupiłem jak patrzę na te zdjęcie - Tournament SLR Feeder rods - jednak cena mnie trochę przeraża...

rods.jpg.d388f0cd93f1350840add72f9396562a.jpg

Kolega Janek zwany @jazzriba napalił się na Browning Black Viper II mk13 są jakieś inne fajne opcje?

Piękne....

Pięęęęękneee.... :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...