Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Dnia 13.12.2017 o 20:49, ArekH napisał:

Hołubicie sprzęt, którego nawet jeszcze nie ma w kraju? O.o Bo malowanka jest cacy? Żałosne :o:P

Bo to wiesz Daiwa, to tak trzeba, nie ma lipy. Nadal szukam jakby co coś do dalekich rzutów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@jazzriba a może coś takiego? Podejrzał  u @stas1 na Fejsie? co prawda jest on reklamowany jako rzeczny na filmie i w opisie ale w nazwie ma do dalekich rzutów. 150g to już poważnie ciężka waga na Odrę ? 

https://www.fish24.pl/wedka-browning-argon-r-d-feeder-3-9-m-90-gr.html

Kurcze jak gdzieś widziałem kije ponad 440cm zawodnicze, może tutaj jest jakieś rozwiązanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • Administrator
Dnia 19.10.2019 o 16:28, Grzes77 napisał:

Tak jak pisałem wcześniej w czwartek odebrałem dwie wędki Matrix Horizon 4,6m i cw 160g. Cena zbita na 900PLN za sztukę, co moim zdaniem jest bardzo dobrym wynikiem. Wędki "na sucho" poezja, czuc moc a do tego stosunkowo lekkie. Niby pogoniłem w tym tygodniu 3 400PLN zaskórniaków, ale nie żałuję, dla mnie to dobra inwestycja :champagne-2010:

20191019_160628.jpg

20191019_160829.jpg

Mistrzu, bo pisałeś, że chcesz się bawić w zawodach itd itp. Nie lepiej było postawić na jeden super kij np. Aventus lub Daiwa Tdr, bo tymi kijkami na PZW już się nie pobawisz :champagne-2010:

Sam popełniłem podobny błąd, bo dwie Ultregi mimo, że są mniejsze od 450cm wymienił bym na jednego np Aventusa?

Screenshot_20191025_080413.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grendziu napisał:

Mistrzu, bo pisałeś, że chcesz się bawić w zawodach itd itp. Nie lepiej było postawić na jeden super kij np. Aventus lub Daiwa Tdr, bo tymi kijkami na PZW już się nie pobawisz :champagne-2010:

Sam popełniłem podobny błąd, bo dwie Ultregi mimo, że są mniejsze od 450cm wymienił bym na jednego np Aventusa?

Screenshot_20191025_080413.jpg

Dziękuję za spostrzegawczość jednak Dareczku te akurat dwa kije są pod komercje i nie miałem ich w planach używać na PZW (chodzi mi w tym momencie o zawody), na które zostawiłem sobie wersję 4m. Może sobie kupię jeszcze jednego 4m, lub 4,3m pod PZW, ale się zastanowię, bo zaczynam się ponownie zagracać w warsztacie. 

Tak na marginesie moim zdaniem jeżeli jest zapis max do 4,5m to te kije powinny spełniać wymogi, aż je jutro z ciekawości dokładnie zmierzę, bo znając moje szczęście będą miały po 4,49m:D

Nie znam Aventusa, widziałem Matrixy w akcji i mi pasują te kije. Przy zawodach komercyjnych musi być dwie sztuki minimum na dystans na zbiorniki typu Grębów, itp:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, Grzes77 napisał:

Dziękuję za spostrzegawczość jednak Dareczku te akurat dwa kije są pod komercje i nie miałem ich w planach używać na PZW (chodzi mi w tym momencie o zawody), na które zostawiłem sobie wersję 4m. Może sobie kupię jeszcze jednego 4m, lub 4,3m pod PZW, ale się zastanowię, bo zaczynam się ponownie zagracać w warsztacie. 

Tak na marginesie moim zdaniem jeżeli jest zapis max do 4,5m to te kije powinny spełniać wymogi, aż je jutro z ciekawości dokładnie zmierzę, bo znając moje szczęście będą miały po 4,49m:D

Nie znam Aventusa, widziałem Matrixy w akcji i mi pasują te kije. Przy zawodach komercyjnych musi być dwie sztuki minimum na dystans na zbiorniki typu Grębów, itp:champagne-2010:

Ja cały czas planuje wejść w minimalizm. Czyli max 4 wędki etc. Nie wiem czy się da, wiem że mamy podobnie, bynajmniej ja wszystkiego za dużo, a nowości są tak fajne, że trudno się oprzeć ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Grendziu napisał:

Ja cały czas planuje wejść w minimalizm. Czyli max 4 wędki etc. Nie wiem czy się da, wiem że mamy podobnie, bynajmniej ja wszystkiego za dużo, a nowości są tak fajne, że trudno się oprzeć ?

Minimalizm moim zdaniem jest konieczny i sam jestem za tym, ale...

... ale kurna się nie da przy zawodach. Ja rozumię wziąć wędkę, wiaderko i stołeczek nad PZW, sam tak lubię pojechać np nad Wisłę, to jest zrozumiałe. Moim zdaniem jednak ta zasada nijak się ma do zawodów, tu by się liczyć i mieć możliwość przystosowania do każdych warunków z jedną wędką, wiaderkiem i krzesełkiem nie mamy szans. Te "dwa światy" trzeba potrafić odróżniać, Ty i ja to rozumiemy i reszta ekipy na "naszym forum", jednak niekiedy śledzę wymiany zdań w necie między różnymi zwolennikami "minimalizmu" i "optymalizmu" i mi ręce opadają. 

My i tak stosujemy minimalizm w porównaniu do "zawodowców", którzy jeżdżą na zawody busami ze swoim sprzętem :champagne-2010: 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...