Skocz do zawartości

Wędkowanie Semiego.


Semi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jak idzie ? Chłopaki dziś siedzą na kanale w świerżach  dobrze sandacze biorą nawet można powiedzieć bardzo dobrze od 21 maja już kilka sztuk największy 72cm

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiedziałem do 22.00, sumy widziałem jak grasowały przy brzegu, żaden się nie skusił na moje zestawy niestety. Braciak karpika złowił ładnego około 5kg i leszcza 55 cm.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj od południa do 21.00 posiedziałem nad Kanałem Żerańskim. Nadłubałem się drobnicy do bólu. Łowiłem na pęczak gotowany z ząbkiem czosnku, bo mi głównie o płotki chodziło, ale często trafiały się i krąpie, a z wieczora leszczyki klepaki. Na pikerka nie dało się połowić, masę zielska pływa w kanale.

IMG_20210723_141519.jpg

IMG_20210723_141852.jpg

IMG_20210723_152457.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatni dzień urlopu spędziłem nad Kanałem Żerańskim, spotkałem dwóch znajomych i zrobiliśmy sobie zawody spławikowe o czteropaka żywca. Liczyła się liczba złowionych ryb nie ich masa. Przetrzepałem swoim pęczakiem tyłki kumpli. Ogólnie złowiłem 21 płotek, 7 leszczyków i dwa krąpie. Znajomi mieli jeden 8 drugi 15 ryb. Miałem na kiju dwie bardzo fajne ryby, ale kanał jest tak zarośnięty, że wyjąć coś większego graniczy z cudem. Tak oto zakończyłem urlop.

IMG_20210825_133703.jpg

IMG_20210825_153045.jpg

IMG_20210825_185955.jpg

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajnie się dziś siedziało. Zielska mniej już płynie, ryby ładnie żerowały, szczególnie płotki. Zaraz po zanęceniu regularnie je odławiałem aż gdzieś do 18.45. Później już tylko krąpiki i drobne leszki grasowały jak wściekłe. Siedziałem do momentu aż już spławika ledwie widziałem. Jakbym to całe towarzystwo dzisiaj zważył, to na pewno około 10 kg nadłubałem, liczyłem płotki gdzieś do 30 i dałem sobie spokój. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Weekend przesiedziałem nad jeziorem Wigry na Suwalszczyźnie. Co tu pisać, lało wiało temperatura około 6 stopni. Ale udało się w piątek ze dwie godziny na pomoście posiedzieć. Ufff, wątroba dostała po dupie przez tą pogodę, no bo co tu robić w taką pogodę. Jedyny plus to to, że mam kolejną fajną miejscówkę na wypady.

IMG_20210917_174743.jpg

IMG_20210917_180945.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...