Skocz do zawartości

Wędkowanie Semiego.


Semi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, NPC napisał:

A zdjęcia sprzętu lub po prostu opis ich sprzętu będzie?

Jedyne jakie znalazłem ze zlotu ze sprzętem, jakieś dwa zestawy do stacjonarki na multikach. Ogólnie to strasznie na tym zlocie zapracowany byłem i nie w głowie mi sprzęt był.:$

IMG_20190719_132124.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś jechałem nad rzekę w deszczu i wracałem w deszczu. Ogólnie chociaż działo się trochę pod względem brań to nieprzyjemnie się siedziało, zmokłem, zmarzłem i teraz leżę i telepię się pod kołdrą, nie wiem czy coś mnie nie rozkłada. Ryby dziś mi dopisały co nieco, złowiłem pięknego leszcza 60 cm, kilka grubych krąpi, w tym jednego 37 cm sfociłem na miarce i klenia. Nawet mały sumik zdurniał i połakomił się na grocha. Dziś znów złowiłem na przystawkę najwięcej ryb, w sumie z gruntu miałem więcej brań konkretnych, ale spławików okazała się skuteczniejsza z zacięciem. Trafiły się tradycyjnie i dwa karpiki wielkości dłoni, za dwa lata będzie szał karpi w Bugu.

IMG_20190814_133434.jpg

IMG_20190814_134525.jpg

IMG_20190814_170047.jpg

IMG_20190814_154837.jpg

IMG_20190814_174559.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku - @Semi piękny "lechu" :champagne-2010:

Krąp też bardzo urodziwy - pozwolisz, że uwzględnię go w zestawieniach zabawy w "Big Fishe" ?

Da się zauważyć, że urlop wędkarsko wypada udanie. W końcu trochę czasu na posiedzenie z wędką.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek pewnie że pozwolę:D. Dziś bieda, brania są ale przeważnie drobne krąpie duszą na grocha, trafiła się i jedna płotka, jeszcze że dwie godziny posiedzę i trzeba zacząć świętować, w końcu dziś dzień WP.:champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Semi napisał:

... trzeba zacząć świętować, w końcu dziś dzień WP.:champagne-2010:

Dzień Wirtualnej Polski (WP), kurde nie wiedziałem, że takie portale doczekają się swoich świąt, widać to magia internetów :D

 

 

 

Przy okazji wszystkim żołnierzom najlepszego :champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś siedziałem prawie do 20.00. Ogólnie z braniami bieda, dwa konkretne, oba wykorzystane. Złowiłem dziś leszcza i klenia, obie ryby na przystawkę przy brzegu na groch. Około 17.00 złowiłem kilka uklei i przerobiłem feedera na zestaw sandaczowy, brania się nie doczekałem.

IMG_20190816_153215.jpg

IMG_20190816_185922.jpg

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Semi napisał:

Dziś siedziałem prawie do 20.00. Ogólnie z braniami bieda, dwa konkretne, oba wykorzystane. Złowiłem dziś leszcza i klenia, obie ryby na przystawkę przy brzegu na groch. Około 17.00 złowiłem kilka uklei i przerobiłem feedera na zestaw sandaczowy, brania się nie doczekałem.

IMG_20190816_153215.jpg

IMG_20190816_185922.jpg

Masz statyw @Semi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Masz statyw @Semi?

Odpowiem za Tomka, bo po dekadzie znajomości mogę to napisać. @Semi używa samowyzwalacza postawionego na wiadrze, foty ma zawsze eleganckie, bo taki jest wymóg na portalu narybki.net, by ryby zgłoszeniowe miały zdjęcie z miarką i z łowcą na tle przyrody (łowiska) :champagne-2010:

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ArekH napisał:

Masz statyw @Semi?

Tak jak @Grzes77 napisał, tym razem wiadro i puszka kukurydzy robiły za statyw:D, a zdjęcia różnie wychodzą, jedne elegancko, drugie przesunięte, ale mam około minutę na zrobienie dwóch fotek, taki czas sobie założyłem żeby nie męczyć ryb. Jak zabierałem ze sobą aparat cyfrowy to te fotki były dużo lepsze, samowyzwalacz w telefonie robi psikusy, na przykład zdjęcia linów i karasi znad jeziorka ze mną nie wyszły, te z miarką które ja robiłem a nie samowyzwalacz jak najbardziej są ok.

Robię zdjęcia z różnych statywów, wiadro, kuferek motocykla, skrzynka z akcesoriami, plecak.... itp,itd.:D

Edytowane przez Semi
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...