Skocz do zawartości

Zapytanie o opowiadanie


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Panowie ja będę te wasze cuda przerzucać na główną, jakby coś tym wątku będę pytał co i jak. Na głównej stronie co prawda wychodzi mój Avatar, bo ja prowadzę główna stronę i nie umiem, a raczej nie idzie tego zmienić w tym oprogramowaniu, aby wychodziło tak jak powinno być... Zawsze podpisuje autora na końcu, oraz zawsze w social media dodaje krótka recenzje, kto jest autorem. Jeśli ktoś, coś to proszę w tym wątku:champagne-2010:

 

Screenshot_2017-12-29-22-35-12.png

Screenshot_2017-12-29-22-34-20.png

Screenshot_2017-12-29-22-33-49.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2017 o 14:45, Jerzy napisał:

tutti cappi - czy można publikować u Was własne teksty o tematyce wędkarskiej ? Bo czasem jak tak sobie siądę i pomyślę, to mam parcie na pióro, a jak człowiek musi to musi, bo inaczej się udusi ! Więc jak, można ?

Bardzo miło, że nam towarzyszysz. Czuj się beztrosko i działaj swobodnie. :champagne-2010:
Treści rybą "skażone" w każdej postaci można pożerać, czy literą kreślone, czy pędzlem malowane. Każdy coś znajdzie dla siebie, każdy kto zechce obejrzy, przeczyta, rozważy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kotwic - I nic to, że mogę przy okazji zbrukać poczucie piękna jakiemuś este -cie i koneserowi literackiej poprawności ? :D

Nic to Ci ? :o 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Jurek proszę, kolejny Twój wierszyk na głównej o robaczkach :)
 

Celowo pominąłem ochotkę, ponieważ nie mogę odszukać zdjęcia fajnego darmowego w necie z tymi smacznymi robaczkami, wrócę do niego jak coś znajdę.

No chyba, że któryś z kolegów na forum ma własne prywatne fotki z tym przysmakiem i użyczy, to wtedy ułatwi mi to życie :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tego jeszcze na "dla Ryb"nie było aby nie nadążył z obróbką głównej i blogów :P

@MrProper jeśli jest ok, to zostaje, jeśli mam coś zmienić proszę o info :)
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wierszyk o białych, niezastąpionych działa... Autorstwa @Jurek :icon_arrow1: Do prozy dobiorę się zaś mistrzu pióra, bo tam jakieś fotkę min jedną lub dwie muszę doszukać. A tak z @MrProper idziecie łeb, w łeb niezmiennie :icon_arrow1: Jest to bardzo duża pomoc w Fundacji "dla Ryb" za co bardzo dziękuję tutaj Wam i innym chętnym oficjalnie :duchamp:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, MrProper napisał:

@Grendziu Była możliwość trzeba było wykorzystać. Od jutra już tak kolorowo nie będzie :/ 

Spokojnie, nikt nie wywiera ciśnienia, w social media też specjalnie teraz wszystkiego nie promuję, tylko cyklicznie codziennie dodam coś nowego :)

Jak spojrzeć w historię, to staraliśmy się raz w tygodniu coś oddać, różnie to bywało, raz lepiej raz gorzej, najważniejsze, że przetrwaliśmy chwilę wątpliwości, zbieramy szyki i jedziemy dalej :)

Stąd też i aktualizacja i nowy ADMIN i takie tam :) No i forum fajnie się czyta, jest świeża krew co sporo wnosi, a i my się rozbudzamy. Wiadomo, że @ArekH to najbardziej systematyczny i zagorzały FIGHTER, który zawsze codziennie coś wnosił, mnie nawet zdarzało się kilka dni odpocząć od pisania, choć lukałem tutaj codziennie :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Grendziu napisał:

Wierszyk o białych, niezastąpionych działa... Autorstwa @Jurek :icon_arrow1: Do prozy dobiorę się zaś mistrzu pióra, bo tam jakieś fotkę min jedną lub dwie muszę doszukać. A tak z @MrProper idziecie łeb, w łeb niezmiennie :icon_arrow1: Jest to bardzo duża pomoc w Fundacji "dla Ryb" za co bardzo dziękuję tutaj Wam i innym chętnym oficjalnie :duchamp:

 

Darku, proszę Cię, tylko bez tytułomanii , bo :

Ze mnie taki to Mistrz pióra,

Jak ze szparki - wielka dziura!

:bitch_please-min: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...