Skocz do zawartości

Zapytanie o opowiadanie


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

4 minuty temu, Grendziu napisał:

Spokojnie, nikt nie wywiera ciśnienia, w social media też specjalnie teraz wszystkiego nie promuję, tylko cyklicznie codziennie dodam coś nowego :)

Jak spojrzeć w historię, to staraliśmy się raz w tygodniu coś oddać, różnie to bywało, raz lepiej raz gorzej, najważniejsze, że przetrwaliśmy chwilę wątpliwości, zbieramy szyki i jedziemy dalej :)

Stąd też i aktualizacja i nowy ADMIN i takie tam :) No i forum fajnie się czyta, jest świeża krew co sporo wnosi, a i my się rozbudzamy. Wiadomo, że @ArekH to najbardziej systematyczny i zagorzały FIGHTER, który zawsze codziennie coś wnosił, mnie nawet zdarzało się kilka dni odpocząć od pisania, choć lukałem tutaj codziennie :beer1:

Ja z reguły też jestem dziennie, ale nie raz są takie dni że mi się gęby nie chce otworzyć, a o pisaniu nie wspomnę :) 

Coś zawsze "naszkrobie" -  recenzje/opisy i ewentualne pomysły będę publikował Jakie są ale są.

Wiem co to znaczy szukać i nie znaleźć, kupować w ciemno a później pluć sobie w twarz "co za szmelc"

Sporo takiego dziadostwa leży albo już nie ma, a tylko dlatego że recenzja była wyrywkowa. :( Albo jej nie było

Nie wiem jak z tymi recenzjami u was Ale Ja myślę że są przydatne.

A na tapecie Acolyte 13Ft Ultra  - Tak Tak Acolyte :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się i poleciało na główną :icon_arrow1:

 

[mention=4]elvis[/mention] widać w TT zdjęcie, bo nie używam?

TapaTalk nie widzi strony głównej. To aplikacja tylko przeglądania forum i blogów choć te drugie są niewidoczne.

Ale jeśli chodzi o to czy widać artykuł i zdjecia z pozycji telefonu na przeglądane to Tak widać.

Super recenzja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, elvis napisał:

TapaTalk nie widzi strony głównej. To aplikacja tylko przeglądania forum i blogów choć te drugie są niewidoczne.
Ale jeśli chodzi o to czy widać artykuł z pozycji telefonu na przeglądane to Tak widać.
Super recenzja.

Chodziło o to czy widać link w tapatalk, stary problem, a teraz?
https://dlaryb.pl/portal/news_2/savage-gear-custom-ul-spin-6’6’’-198cm-27gr-recenzja-r178/
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Tench_fan jesteś nowy dlatego też grzecznie pytam:39icon: czy takie arcydzieła jak ta o złotej rybce mogą ładować na głównej stronie z dopiskiem autora, czyli Ciebie:icon_arrow1::icon_arrow1::icon_arrow1: ja wiem, że zaraz Adaś mnie pogoni, że google czy coś da nam bana, ale dawno nie byłem tak dumny z portalu i z Was wszystkich:champagne-2010:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zwróciłem uwagę, że małe rybki siedzą grzecznie w trzcinach, a nie panoszą się na otwartych wodach.

Skoro masz chęć, proszę bardzo. Czy główna strona ? :$ Czasem coś tam pisuję, ale żeby tak wypychać przed główny szereg.;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...