Skocz do zawartości

Krótko i na Temat - pytanie: odpowiedź


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z racji że nie za bardzo ogarniam jeszcze to Forum, założyłem ten temat aby ewentualne pytania potrzebujących pomocy nie ugrzęzły w otchłani tematów.

Może gdzieś jest podobny temat - Jeśli tak to moderatora proszę o podpięcie mnie do istniejącego :) 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem post pod postem :) 

Mam pytanko -  Czy istnieje temat "Recenzje" Czy może robicie to w dziale zakupy?

Drugie jak dodać zdjęcie do galerii - wyskakują mi błędy o formacie pliku, a zdjęcia które posiadam są zapisane w jednym z tych które są wymienione w powiadomieniu 

Pozdrawiam

 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, MrProper napisał:

Wiem wiem post pod postem :) 

Mam pytanko -  Czy istnieje temat "Recenzje" Czy może robicie to w dziale zakupy?

Drugie jak dodać zdjęcie do galerii - wyskakują mi błędy o formacie pliku, a zdjęcia które posiadam są zapisane w jednym z tych które są wymienione w powiadomieniu 

Pozdrawiam

 

ad 1 - recenzje nie istnieją, większość jest w wątku zakupy wędkarskie lub wydzielony osobno wątek tematycznie o produkcie.  @MrProper otwieraj jak chcesz, może inni się przyłączą, ja tylko najlepsze wpisy jak już pisałem wcześniej będę "kradł" na główną, bo portal jest własnością wszystkich fanów tych starszych i młodszych, właścicielem co prawda jest Fundacja "dla Ryb", ale to my ją tworzymy w różnoraki sposób :icon_arrow1:
ad 2 - proszę o cierpliwość forum się posypało wczoraj przy aktualizacjach, piszę o tym w innym wątku, wszystko wróci do normy z biegiem czasu  :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobry pomysł Mariusz. Jak Adam się upora z problemami, to poproszę Go by dodał taki temat na główną forum, jak coś w stylu witamy. Wiele tych recenzji popadnie w niebyt po innych wątkach.  A Michał I Stan się trochę napracowali.Fajnie by było, by w jednym miejscu były. :icon_arrow1:Jak coś Masz to dawaj. Później się po przenosi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, to nie tylko to. Widać że aktualizacja sporo posypała. Adam tam pewnie robi i płacze. Nie ma też powiadomień na innych stronach że ktoś odpowiedział. Damy radę jak się Kleszczu weźmie. Dobrą wódkę Mu postawię na Targach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MrProper napisał:

Arek. Tylko z tym że zdjęć nie mogę dodać :( 

Muszę czekać 

Widzisz. U nas do czasu aktualizacji, zdjęcia wchodziły bez kompresji. Poczekajmy troszkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ArekH napisał:

Mariusz, to nie tylko to. Widać że aktualizacja sporo posypała. Adam tam pewnie robi i płacze. Nie ma też powiadomień na innych stronach że ktoś odpowiedział. Damy radę jak się Kleszczu weźmie. Dobrą wódkę Mu postawię na Targach. 

Ty go duchowo wesprzyj,  a nie będziesz rozpijał ;) 

Czekam Arku Cierpliwie nie dziś to w następnym roku to zrobię - nie widzę problemu

Ja rozumiem złośliwość rzeczy martwych, i wiem że i najlepsze może się zjeb.... (ups ale bym się zapędził) Nie trzeba mnie o tym przekonywać :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...