Skocz do zawartości

Krótko i na Temat - pytanie: odpowiedź


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

a z innej beczki, czy ktoś wie o co "kaman" z duxon sklepem? Chłopaki chwalą się, że promocja do 70%, a jak coś znajdziesz fajnego to jest niedostępne i tak jakieś 90% produktów które mnie osobiście zainteresowało jest niedostępnych :(

Czyżbym za późno się obudził na wietrzenie magazynów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ArekH napisał:

Ale jak Automat? Filtrujesz zewnętrze? Czy wymieniasz czasowo? 

Filtruje Kubełkiem standardowo - jak dla mnie najlepsza opcja.

A wymienia się samo - czasowo :) 

Ostatnio robiłem przegląd i elektrozawór nie stał tak jak chciałem (w pionie :) )  dociągałem go aby był prosto - dosłownie trzy milimetry obrotu. No i jak nie je...... kolanko

Nie było czasu naprawić od razu,  to dziś się za to wziąłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koleżanki, Koledzy

Mam pytanie: Jak w ustawieniach określić priorytety, aby dostawiać powiadomienia w postaci ikonki na stronie, a jednak by nie otrzymywać Maili.

Skrzynkę mam już tak zawaloną że masakra, :/ nie mogę się dokopać do odpowiedniej wiadomości  :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 minut temu, MrProper napisał:

Koleżanki, Koledzy

Mam pytanie: Jak w ustawieniach określić priorytety, aby dostawiać powiadomienia w postaci ikonki na stronie, a jednak by nie otrzymywać Maili.

Skrzynkę mam już tak zawaloną że masakra, :/ nie mogę się dokopać do odpowiedniej wiadomości  :(  

Niestety albo nie wiem, albo nie pamiętam jak wyłączyć e-maile, ale jakoś to szło zrobić. Jeśli korzystasz z komputera lub jak np ja z chrom, to wszystkie nieprzeczytane posty w których uczestniczę są po prostu grubiej zaznaczone i wtedy wiem, że mam tam coś nowgo i czytam. Powiadomienia przychodzą na czerwono jak ktoś nas zalajkuję, zacytuję lub odznaczy za pomocą małpki @.....

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, MrProper napisał:

@Grendziu Czyli Jeśli wyłączę maile, to te czerwone ikony  w przypadku dostania wiadomości, czy cytatu mojej wypowiedz,i wciąż będą się pokazywać?

To czyli idę poszukać :P 

Pewności nie mam na 100% bo ja jestem od zamieszania tutaj, ale wydaje mi się, że tak, że jeśli wyłączysz e-maile, to forum i tak będzie działać swoim życiem jak przedtem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...