Skocz do zawartości

Jak zawiązać haczyk?


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :-)  Nie wiążę w ten sposób, bo nie wiązałam żyłki na haczyk. A to jest węzeł na haczyk z łopatką? Może głupie pytanie, ale zawsze lubię się upewnić :-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, Karlla35 napisał:

Cześć :-)  Nie wiążę w ten sposób, bo nie wiązałam żyłki na haczyk. A to jest węzeł na haczyk z łopatką? Może głupie pytanie, ale zawsze lubię się upewnić :-) 

 

Tak to jest haczyk tradycyjny z łopatką nie z oczkiem. Fajnie, że odświeżyłaś ten temat, bo kolega szykuję dla nas coś ekstra na główną stronę, może nie o sposobach wszelkich co i jak, ale jeden ze sposobów szybkich i bardzo praktycznych. :221_see_no_evil:
Kiedy co i jak nie zdradzę, bo będzie, że wywieram presję na innych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator
Dnia 27.12.2016 o 22:07, Karlla35 napisał:

Cześć :-) szkoda, że nic nie zdradzisz kiedy, co i będzie ekstra opisane. Jestem odrobinę ciekawa :-) 

Hmmm, no jest tutaj od kilku dni, na głównej, może niekoniecznie o tym jak je wiązać, ale o tym czy warto czy nie warto wiązać samemu :)

https://dlaryb.pl/portal/news/przypony-do-metody-kupić-czy-zrobić-r117/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam tylko nagłówek tego artykułu ,ale ża nie łowię jeszcze tą metoda to nie wczytywałam się w niego. Ale tteraz przeglądając go na szybko jest fajnie napisany, w przejrzysty sposób i fajne zdjęcia dotyczące tej metody wędkowania. Może się skuszę łowić na methode :-) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 28.12.2016 o 00:52, Karlla35 napisał:

Widziałam tylko nagłówek tego artykułu ,ale ża nie łowię jeszcze tą metoda to nie wczytywałam się w niego. Ale tteraz przeglądając go na szybko jest fajnie napisany, w przejrzysty sposób i fajne zdjęcia dotyczące tej metody wędkowania. Może się skuszę łowić na methode :-) 

A może to trochę pomoże. Brawo @Elvis 

https://dlaryb.pl/portal/news/jak-wykonać-dobrze-przypony-nie-tylko-do-method-feeder-r121/

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.01.2017 o 14:04, Grendziu napisał:

Swietnie opisane robienie przyponów. I co najwazniejsze to co jest potrzebne do budowania przyponów. Dzięki bardzo i proszę o inne ciekawe prezentacje ? pomału, pomału,ale to opanuję.  ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie opisane robienie przyponów. I co najwazniejsze to co jest potrzebne do budowania przyponów. Dzięki bardzo i proszę o inne ciekawe prezentacje pomału, pomału,ale to opanuję.  

Dziękuję. Jeśli jeszcze mogę w czymś pomóc to chętnie pomogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...

Odświeżam temat.
Postanowiłem wykonać wiązarkę do długich przyponów z możliwością regulacji długości.
Materiały użyte do budowy to;
Wiązanka Stonfo, kawałek panela, kawałek dębowej kantówki, stary podbierak i kilka wkrętów. Będą jeszcze dokonywane zmiany w tym projekcie, ale już działa. Dołożę dłuższy panel lub deskę, a w niej zamontuję magnesy, kołki, miarkę itp.

W taki oto sposób powstało to coś.
9e622ae0ef554d8e308b7388621b8780.jpg867e0c32cbe230b0fb02ad4f59cb1bbe.jpgf8fbaa043fc56a9d7105f23ad730a96d.jpg93cbd076656b2d19fedf686ff9718a6e.jpg35ea89a31fbe6fecd6fc0075e9eba9d7.jpg91ccb0720d2dd892bc9c73284ec6a6a1.jpg73a9e88ccb4de8573a8a3f2eb6365687.jpgff69d758b041b36c52366666aee0d9e9.jpg

  • Like 7
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...