Skocz do zawartości

Bungee Rig - co sądzicie ?


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Grendziu Chętnie sie pojawię ale nie chce nic obiecywać. Jak wiesz, dla mnie to już wyprawa o pełnej logistyce :D

Ale obiecałem sobie, jeśli będzie taka możliwość - być, przyjechać, poznać.:champagne-2010:

A jeśli plan sie nie powiedzie, to przy okazji pobytu w Polsce na urlopie, napewno nie omieszkam odwiedzić Gorzowa 

 

Jesli uważasz ze temat zasługuje na główna ? No nie wiem - to prototyp, temat pod dyskusje żadnych konkretów, tylko idea.

No ale Tyś bardziej doświadczony w takich sprawach, wiec zdecydujesz :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja po prostu gdzieś straciłem siłę w opisywaniu tego czy owego, rok poświęciłem jakby organizacji nowej wody, zawodom etc, nie śledzę innych for, coś tam doczytam na grupach FB, czasami oglądam jakieś filmy. No i żyję tutaj...

Wraz z przybyciem nowych forumowiczów wróciła jakby siła witalna. Dzięki Waszym pomysłom można ożywić portal jako tako. W forum gdzieś to znika, a jak ktoś zaczyna czytać główną stronę, to dlaczego nie możemy wszyscy jej tworzyć fajnymi pomysłami?

Każdy dzięki temu tworzy jakby "dla Ryb" - o to mi zawsze chodziło jakoś po części :icon_arrow1:

No to z tym Gorzowem to ja mam też nocleg jakby co... Zawsze kolega @ArekH może wsadzić Cię do auta i z chęcią pokaże Ci naszą wodę jak będziecie chcieli :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu Jeśli uważasz ze to sie nadaje to czemu nie.

W przyszłością będzie przybywać recenzji, i pomysłów - chyba :P ( jak mnie nie dopadnie jakaś pomroczność ) 

Podzielić sie pomysłem,  przedyskutować  wszystkie za, wszystkie przeciw. Wyciągnąć wnioski coś zmienić coś poprawić.

Czyż nie na tym polega hobby, na wymianie informacji doświadczenia, miedzy społecznością pasjonatów. Wspólne pogaduchy, wspolne "prace nad projektem" to jest droga do sukcesu, a tym bardziej w dobie internetu

Jedni tworzą wystawy, wystawiają swe prace, inni organizują zawody, pokazując techniki, inni wystawiają swe kolekcje. To jest chyba idea portali, wspólnymi siłami coś poprawić coś zmienić.

 

A nie słuchanie to jest do bani, to do dup... tu nie masz racji, a nie uważasz ze J mam racje - ku....a Do niczego to nie prowadzi

Kiedys kiedyś ktoś gdzieś powiedział  - ze wielką sztuką jest umiejetność słuchania, nie prezentowanie cierpliwości.

Zrozumialem to tak  - słuchać i zrozumieć oponenta. A nie  - cierpliwie słuchać i czekać jak oponent skończy i swoje "apiać od nowa "

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Słuchać, cieszyć się tym co nas łączy, wzajemnie szanować i dokładnie dzielić doświadczeniem :champagne-2010::champagne-2010::champagne-2010: 
Mnie kręciła chęć zarządzania wodą, mam ją wraz z Fundacją "dla Ryb", uczę się, ciągle coś próbuję ulepszyć. Mam chęć na więcej, na jeziora, rzeki... Jeśli sił i zapału wystarczy to czemu nie zrobić tego, a jeśli ma być tylko jedna woda to też fajnie, spróbowałem, działa, można ulepszać.  Problemy są po to aby je rozwiązywać itd. itp. Tak naprawdę czasami wystarczy tylko chcieć :duchamp:
Wędkarstwo to pasja, no może dla nas trochę więcej niż pasja, bo żyjemy tym non stop :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek rzekł bym  "zboczenie " jak nie na portalu to w sklepie, jak nie na rybach, to przy sprzęcie dłubanina, a jak i tego nima - to filmy.

cos w tym jest ;):D

 

Chcieć i działać nie tylko gadać :D

Szacun za samozaparcie :icon_arrow1::1311_thumbsup_tone2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...