Skocz do zawartości

Skąd Nasze nicki na forum?


mav3rick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick pochodzi jeszcze z czasów szkolonych. Jest masa znajomych którzy niewiedzą jak mam na imię. Było kilka zabawnych sytuacji jak ktoś o mnie pytał po imieniu, a nie którzy nie wiedzieli o kogo chodzi. W rodzinie też nie którzy do mnie po ksywce wołają. Bywało że nie ragowałem jsk ktoś mnie wołał po imieniu. Suwi to może potwierdzić.
A skąd się wziął elvis?
Hmmm, śpiewać nie umie, ale świetnie gram na ... nerwach.
No i urodziłem się dwa dni po jego śmierci....
Takie jego nowe wcielenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotwic to określenie z którym żyję ponad 20 lat.
Tatuaż w kształcie kotwicy to dość widoczna ozdoba i wiele osób tym słowem mnie określiło.
Pewnie większość osób które znam częściej mówi do mnie Kotwic niż używa mojego imienia. Kotwic to przezwisko którego używają zarówno młodsi jak i starsi, z tytułami czy bez. :P.

Przezwisko o tyle sprawdzone, że i do charakteru pasuje i łatwiej sprecyzować do którego Piotr krzyczą. :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sobie myślicie.że mój nick jest łatwy do odszyfrowania.?? Otóż nie ! Wcale nie pochodzi od pierwszych 4 liter mojego imienia.To by było banalne,a ja jestem perwersyjny jak mało kto. :D Perwersyjny i wkurzający do tego stopnia,że potrafię podnieść ciśnienie innym tak,ze dostają palpitacji serca,która prowadzi prosto do STANu przedzawałowego :D Miałem jeszcze inne nicki do wyboru : Diabeł i Sołtys. Pierwszego chyba tłumaczyć nie muszę,a drugi mi nadano w wojsku z racji tego.że jestem chłopak ze wsi. :D Chociaż nigdy nawet koło sołtysa żadnego nie mieszkałem. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Ruda, bo? W sumie to zasługa kolegi @Kotwic?. Gdy pierwszy raz się spotkaliśmy, to Piterek zamiast cześć, wstał i powiedział: "Ooo, Ruda...". I tak już "na rybach" zostało. W moim otoczeniu, też tak często mówią, ale to pewnie ze względu na mój anielski charakter. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, stan napisał:

Pewnie sobie myślicie.że mój nick jest łatwy do odszyfrowania.?? Otóż nie ! Wcale nie pochodzi od pierwszych 4 liter mojego imienia.To by było banalne,a ja jestem perwersyjny jak mało kto. :D Perwersyjny i wkurzający do tego stopnia,że potrafię podnieść ciśnienie innym tak,ze dostają palpitacji serca,która prowadzi prosto do STANu przedzawałowego :D Miałem jeszcze inne nicki do wyboru : Diabeł i Sołtys. Pierwszego chyba tłumaczyć nie muszę,a drugi mi nadano w wojsku z racji tego.że jestem chłopak ze wsi. :D Chociaż nigdy nawet koło sołtysa żadnego nie mieszkałem. 

 

Imię raz zdradziłeś jeśli dobrze pamiętam "imienniku" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

Imię raz zdradziłeś jeśli dobrze pamiętam "imienniku" :P

Pisałem przecież,że jestem perwersyjny . Chciałem tylko w ten sposób utrwalić u wszystkich tu przekonanie,że stan pochodzi od mojego imienia Stanisław.bo myślałem,że nie wszyscy forumowicze sami na to wpadną. :D:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...