Skocz do zawartości

SavageGear Ul Spinning 198cm, cw 2-7gr - Opis/recenzja


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Custom to wklejka?

Grendziu LRF wg Ciebie to już sandaczówka? Proszę Cię... Nie ćpaj już ;) wiem, że to Twoje odczucia, ale to oderwane od rzeczywistości :)

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@mav3rick z tym ćpaniem przegiąłeś.

LRF kupiłem w 2015r po Rybomanii po prezentacji typowo pod sandacze. Pracownik SG także takie używał, robiliśmy test wytrzymałości na targach na tym kij. Niestety na niekorzyść firmy SG przy całkowitym wygięciu kij nr 1 pękł miał wadę i był kupa śmiechu, drugi egzemplarz dał radę. Po takim pokazie zamówiłem kij pod sandacze i używam bardzo rzadko, bo nie często zdarza mi się od tamtego czasu pływać za sandaczami. A na okonie używam inne delikatniejsze kije.
Dla mnie okoniówka kończy się maksymalnie 7/8g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=165]mav3rick[/mention] z tym ćpaniem przegiąłeś.

LRF kupiłem w 2015r po Rybomanii po prezentacji typowo pod sandacze. Pracownik SG także takie używał, robiliśmy test wytrzymałości na targach na tym kij. Niestety na niekorzyść firmy SG przy całkowitym wygięciu kij nr 1 pękł miał wadę i był kupa śmiechu, drugi egzemplarz dał radę. Po takim pokazie zamówiłem kij pod sandacze i używam bardzo rzadko, bo nie często zdarza mi się od tamtego czasu pływać za sandaczami. A na okonie używam inne delikatniejsze kije.
Dla mnie okoniówka kończy się maksymalnie 7/8g.
Nie bądź już taki poważny, to w formie żartu.

Ktoś Cię w balona robił, kij sandaczowy do 12g i do tego wklejka, nie no proszę Cię... Chyba, że takie po 20cm łowiąc "okazy"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, mav3rick napisał:

Nie bądź już taki poważny, to w formie żartu.

Ktoś Cię w balona robił, kij sandaczowy do 12g i do tego wklejka, nie no proszę Cię... Chyba, że takie po 20cm łowiąc "okazy"...

Nikt w balona mnie nie robił, spinninguję dość długo i dla mnie on jest ok, kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt w balona mnie nie robił, spinninguję dość długo i dla mnie on jest ok, kwestia gustu.

Darek szanuję Cię i nie podważam wiedzy, jak i doświadczenia, ale kurde tutaj to wręcz irracjonalne. Wiem jak ten kij pracuje pod pstrągiem 30+... Na kleniu +50 to już była jazda bez trzymanki. Na sandacza to samobójstwo. Poużywaj go częściej, a myślę, że podobnie będziesz myślał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W miejscach gdzie łowie sandacze mam maksymalnie 8m, a przeważnie są to wody o śreniej nie większej jak 3/4m używam najczęściej główki jigowej8,5g, nie są to także rzeki - dla mnie wystarczy na moje łowienie. Rezerwowym kijem sandoaczowym jest Gunky do 10g i tutaj uwaga, jest to bardzo sztywny kij, bardziej od LRF - gdzie zdarzało mi się go przeciążać do 18g...

Jak pojadę na głębsze wody lub Odre to wiadomym jest, że użyję innego wędziska. Na dolnej Odrze w Szczecinie używałem główek 35/45g. To inna technika łowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczery, to wychodzę z założenia że każdy łowi tym i  w sposób dla siebie najlepszy, wygodny, i taki co mu będzie sprawiał frajdę.

Także Koledzy  @Grendziu i @mav3rick bez ciśnienia. Ja dla przykładu szukam BAMBUSA :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...