Skocz do zawartości

SavageGear Ul Spinning 198cm, cw 2-7gr - Opis/recenzja


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
17 minut temu, MrProper napisał:

Jak mam być szczery, to wychodzę z założenia że każdy łowi tym i  w sposób dla siebie najlepszy, wygodny, i taki co mu będzie sprawiał frajdę.

Także Koledzy  @Grendziu i @mav3rick bez ciśnienia. Ja dla przykładu szukam BAMBUSA :P 

No i nie jest to wątek o LRF :P i sandaczach.

Z bambusami też miałem kiedyś fetysz, ale to długa historia i dopóki nie wrócę do spławika to odpuszczam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpie z gruntu też na bambusy łowili :P 

Arunio Moderator  uprzątnie :) 

Chyba się naraziłem B|

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde do pracy dzisiaj dojechać to była kara... Ale już jestem na miejscu to jakoś pójdzie...

 

A wracając do kija, można każdy łowić, tylko szkoda ryby męczyć. Ale każdy ma swoje predyspozycje co do kija. Jeśli Darkowi pasuje to git, ja bym się nie odważył na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Można tak w nieskończoność, po co karpie męczyć feederem, jak są sztywne kije do tego dedykowane?

Wymieniany przez mnie SG mi pasuję, ale nikomu nie powiem, że ma na niego koniecznie łowić, jak chcę niech łowi nawet uklejki i tyle.:beer-chugger:
Kurcze jeszcze raz czytam teraz o tym kijku co @MrProper opisał i już sam nie wiem co wybrać. "Moje" Shimano mam przetestowane, @Kubik dorwał na ten kij 40cm okonia, praca paraboliczna, piękna. A tutaj też SAVAGE GEAR CUSTOM UL SPIN 6’6’’ 198CM - 2/7gr - jest o czym myśleć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tak w nieskończoność, po co karpie męczyć feederem, jak są sztywne kije do tego dedykowane?

Wymieniany przez mnie SG mi pasuję, ale nikomu nie powiem, że ma na niego koniecznie łowić, jak chcę niech łowi nawet uklejki i tyle.:beer-chugger:
Kurcze jeszcze raz czytam teraz o tym kijku co [mention=861]MrProper[/mention] opisał i już sam nie wiem co wybrać. "Moje" Shimano mam przetestowane, [mention=362]Kubik[/mention] dorwał na ten kij 40cm okonia, praca paraboliczna, piękna. A tutaj też SAVAGE GEAR CUSTOM UL SPIN 6’6’’ 198CM - 2/7gr - jest o czym myśleć
Darek wiadomo, że każdy łowi na co chce. Ale poprostu ten kij miękki jest bardzo, stąd moje wątpliwości. Ale koniec OT :) Ważne by Tobie było ok. Ja już myślę nad tym Customem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...