Skocz do zawartości

Skaczą nasi


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda mi Piotrka, ileż można "ocierać" się o podium !?

Ale Horngacher to mądry trener, zobaczcie, jak wyhodował Kubę Wolnego. Gdyby nie stawianie na niego od ubiegłorocznego sezonu, to mielibyśmy drużynę do brydża bez jednego zawodnika,  a tak - to zawsze jest ktoś, kto uzupełni stolik :D  i dający wartość !

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać na trenera, który będzie w stanie wziąć na swoje barki budowę nowej drużyny, trenera młodego i głodnego sukcesów. Biorąc pod uwagę wiek skoczków i to że obecny trener zaraz odejdzie, nie widzę różowo przyszłości skoków. Niestety, jak w każdej dyscyplinie zimowej, oprócz rodzynków, które wybijają się ponad przeciętność nie widać nawet światła w tunelu. Powinno postawić się na kogoś, kto nie będzie się bał początkowych porażek, żeby była jakaś ciągłość szkolenia przez kilka lat. My Polacy nie umiemy brać porażek na klatę - zwolnić trenera i już, liczy się to co tu i teraz. Ciszmy się tym, co mamy bo zaraz nadejdą lata posuchy jak kiedyś, kiedy "cieszyliśmy" się 29 miejscem Wojtka Skupnia.

To co napisałem można spokojnie odnieść do każdej jednej dyscypliny sportowej w Polsce

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe podsumowanie konkursów z Lahti. Wczoraj drużynowy, Polacy na czwartym miejscu, dwa bardzo słabe skoki Wolnego pozbawiły naszych skoczków podium, drugi skok Stocha też nie powalał i przegraliśmy walkę z Japończykami o trzecie miejsce dosłownie o włos.

Dzisiaj konkurs indywidualny który wygrał Kamil dwoma wspaniałymi skokami, w pierwszej dziesiątce-na 10 pozycji ulokował się Żyła. Kubackiemu nie wyszedł drugi skok i finalnie zakończył Dawid dzisiejszy konkurs pod koniec trzeciej dziesiątki. Wolny oddał dwa równe skoki i uplasował się na 14 pozycji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja to w szoku jestem, nie obejrzałem pierwszej tury, bo samo z poligonu do domu wracałem, a jak wpadłem na pokoje to od razu telewizor w ruch i zonk, nie ma zadnego w pierwszej dziesiątce. I jak ktoś by mi powiedział ze z 27 miejsca, lub z 17 można wskoczyć na podium to bym się zaśmiał, a tu proszę da się. O.o:D:champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dziś Kamil robi nadzieję na PUDŁO, zobaczymy czy obroni pierwsze miejsce w drugiej turze.:1312_thumbsup_tone3:

Pięknie dziś skakał Kamil, czyżby forma w górę? Mam nadzieję, a za dzisiejszy turniej należą się zasłużone brawa.:D

Edytowane przez Semi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś pierwsze zawody turnieju czterech skoczni z miłym polskim akcentem, Dawid Kubacki na podium na trzecim miejscu.:champagne-2010:Piotrek Żyła też fajnie skakał i uplasował się na piątej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid Kubacki dziś znów zrobił miłą niespodziankę i zajął drugie miejsce tym samym wskakując na pierwsze w konkursie Czterech Skoczni.:1300_clap_tone1: Wiatr broił mocno, ale Dawid świetnie sobie poradził.:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...