Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

100gram mniej. Szału nie ma, ale też było mało ruchu, prawie cały czas leżałem przez chorobę. W tym tygodniu mi wszystko wolno z mięsa czyli baranina, wieprzowina, królik, wołowina etc bez ryb. 

Wczoraj kręgosłup lekko puścił to może i wejdę w tryb sport ???

received_402142051190806.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

100gram mniej. Szału nie ma, ale też było mało ruchu, prawie cały czas leżałem przez chorobę. W tym tygodniu mi wszystko wolno z mięsa czyli baranina, wieprzowina, królik, wołowina etc bez ryb. 

Wczoraj kręgosłup lekko puścił to może i wejdę w tryb sport ???

received_402142051190806.jpeg

Darek nie ma czego się od razu spodziewać, to norma zejdzie woda, potem idzie po woli. Ja średnio traciłem 1kg dziennie, jednak przed wczoraj 0,7 a wczoraj 0,4 kg mimo, iż wystawiony byłem na słońce. Dziś 11 dzień postu i przed 30 minutami przyjąłem dwa zmiksowane pomidory z 1 ząbkiem czosnku i plastrem czerwonej cebuli. Tak przez 4 dni będę z tego cyklu wychodzić. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Grzes77 napisał:

Darek nie ma czego się od razu spodziewać, to norma zejdzie woda, potem idzie po woli. Ja średnio traciłem 1kg dziennie, jednak przed wczoraj 0,7 a wczoraj 0,4 kg mimo, iż wystawiony byłem na słońce. Dziś 11 dzień postu i przed 30 minutami przyjąłem dwa zmiksowane pomidory z 1 ząbkiem czosnku i plastrem czerwonej cebuli. Tak przez 4 dni będę z tego cyklu wychodzić. 

No to ja względem Ciebie pożeram jedzenie :P Ale generalnie jest ok to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch tygodniach minus 13,8kg, ostatni tydzień 3,6kg i to chyba będę musiał chwilę utrzymać by nie "jojować", ponieważ mimo, iż zachowywałem się tak samo jak wcześniej, to przez dwa ostatnie dni nie zeszło nawet 100g. Waga 118,8kg wyświetla mi się już 3 dzień z rzędu, chyba dobiłem do tego momentu, gdzie trzeba przetrzymać ten okres. Obawiam się, że 110kg do września może być ciężko zrealizować, może uda się do października. Planów nie zmieniam, jeden posiłek dziennie, dziś pierwszy po dwóch tygodniach i to będzie jajecznica z 4 jajek z pomidorem ?

20210716_082016.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, tobiasz napisał:

I to to jest to keto?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Jeszcze nie, to preludium do keto, najważniejsze jest to, że trzymam się planów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzień poślizgu, bo wczoraj nie było wagi. Na wakacjach. 

Bardzo dobrze że był tydzień z mięsami wszelakimi, bo i pozwoliłem sobie na trochę więcej miecha różnego, łącznie ze schabowym i kebsem ale też wg jakiś tam przybizonych ich norm. Waga daje motywację do wiecej ???

IMG_20210720_103432.jpg.f0fdbeef0f3a697f752e038344297d66.jpg

A to wczorajszy urodziny zakaz bez frytek i innych pierdół ???

IMG_20210719_192245.jpg.1da4d7f0e83bcf13d15da57b35d3cf2f.jpg

Mam nadzieję że czas teraz na tryb sport i dolać oliwy do ognia. 

???

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Bez fajerwerków, ale też jakby mniej stosuje zasadę 70%. Warzyw 30% białka bo już warzywami???

No i ichne szejki nie pije z 200ml mleka tylko 250ml mleka lody i proszek. Nadal bez Bronka i whisky z pepsi, brakuje mi tego na maksa. Ale walka trwa. Zaczynam 6ty tydzień ???IMG_20210726_091519.jpg.f0b4de2dd2bf2ea238363bc1883bf1b1.jpg

@Grzes77 jak tam piątek, bo minął, mam nadzieję, że nie wymiękłeś???

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...