Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Tench_fan napisał:

Coś dla Dareckiego.

Przyłączysz się do akcji #CHUDYMSTOP ? ?

Uśmiałem się co niemiara.

 

Qwa dzięki temu filmikowi zrozumiałem co jest pięć, a co dziesięć.

Chudy vs gruby to stan umysłu. Skoro ja jako nastolatek ważyłem już 116kg, gdy ćwiczyłem Kyokushin i jeździłem do Krakowa na ogólnopolskie zawody, ponadto od 19 do 22 roku życia stałem na bramkach na dyskotekach, to wtedy przy mojej masie czułem się jak "król życia". To chyba z wiekiem nabrałem "ogólnego" podejścia do masy ciała i zacząłem się uważać za "grubego". Jeszcze przed kilkoma laty robiłem szpagat, teraz potrafię przełożyć stopę prawej nogi za głowę, chciałbym by inni w moim wieku potrafili to, co ja w moim wieku (w większości, nie piszę o "indywidualach"). Chyba nie potrzebnie się przejmowałem tym, że jestem "gruby", powinienem raczej poświęcić więcej czasu na ćwiczenia i rozciąganie się, trzeba by powrócić do szpagatu, który jako nastolatek i na zawodach ogólnopolskich robiłem w pionie, po czesku chyba będzie tak "to se newrucić", jednak mając własną siłownię trzeba spróbować. Moja masa nie jest zła i chyba nie jest moim celem zejście do masy 90kg, którą miałem w podstawówce, to jest nie możliwe po prostu, bo od rozpoczęcia szkoły średniej ważyłem 100kg+, więc to nie ta bajka. Od tego momentu zejście poniżej 110kg to jest wystarczające jak dla mnie, nie potrzebuję mniej, bo mój organizm po osiągnięciu dorosłości nigdy nie widział masy poniżej 97kg (to przez moment). 

Podsumka widzimy się na zlocie z moją masa -110kg ;)

Jeżeli Darek @Grendziu uważa, że jest gruby, to jego stan umysłu, moim zdaniem tak nie jest, jeżeli on się uważa za "grubego" to jego "problem", ja tak nie uważam, i nigdy nie napisałem i nie napiszę, że jest on gruby ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Grzes77 napisał:

nigdy nie napisałem i nie napiszę, że jest on gruby ??

Ta , oczywiście... przy jego wzroście 134 cm jego 106 kg powoduje, że nie jest gruby tylko NAJGRUBSZY :grin-min:

16 minut temu, Grzes77 napisał:

ponadto od 19 do 22 roku życia stałem na bramkach na dyskotekach, to wtedy przy mojej masie czułem się jak "król życia".

Grzechu zasłaniałeś całe wejście, dlatego Cię brali :grin-min:

A ogólnie róbta co chceta, tylko pamiętajcie, że serce macie jedno i miażdzyca i zawały nie będą czekać.

???

 

Ja powoli wracam do leguralnych ? treningów biegowych.

Na tą chwilę 3 treningi: łącznie  31 km

???

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Waga u mnie stanęła 87.5 wkręciłem się z to spowrotem w siłownię i widzę po sylwetce ze robi się rekompozycja, z talii obwód spada więc na wagę wywalone jajca. 

Bieganie też się robi coraz przyjemniejsze, wczoraj na nieoświetlonym odcinku wpadłem nogą w jakąś dziurę i przyciąłem glebę, kolana oberwały niestety i na ten moment schody czy kucanie to mega wyzwanie. Zamówiłem buciki z dropem 10mm by było dla gnatów bezpieczniej i zobaczymy co tam dslej z tego będzie. 

Dziś ochota na jakieś scierwo to wjeżdża picka i lejsiki baked ❤️

Samopoczucie mega, głodu brak, alkoholowego również ?

IMG_20220129_193314.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...