Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=477]Splot[/mention] przyjacielu imiona piszemy z dużej litery, ale jak już Ci dała, to możesz pisać z małej.
Nie mogłem się powstrzymać, taka "głupawka" wpadła mi do głowy . 
[mention=2]Grendziu[/mention] na tabate nie pójdzie, bo jak napisał jest już emeryt, co najwyżej na herbatę :champagne-2010:
Dała na każdy możliwy sposób
To na basen niech chodzi, tam też są fajne ćwiczenia, a dzięki wodzie odciążają stawy.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak co wtorek...
Niedziela była tym dniem, że już czułem się bardzo dobrze... Wsiadłem na mój nieziemski rower i pojechałem na spotkanie ze znajomymi, gdzie nad jeziorkiem w Obornikach były Food Tracki. No i miał być 1 burger do 16tej i koniec. Mój przyjaciel miał przed sobą browara, nie zauważyłem, że 0% stwierdziłem, że jedno piwko w tygodniu to jest ok...
Znalazłem lane pszeniczne... I to był mój błąd. Na burgerze faktycznie skończyło się jednym, ale.... Piwo miało jakiś kosmiczny smak... Rower został na imprezie, na szczęście Artur mógł nim wracać do siebie, a mnie Aga z synem przygarnęła do auta po 8/10browarach..

Wczoraj był kac i trza było coś wciągnąć ekstra, ale dzisiaj też i ważenie. Mimo wszystko okołó 2kg w dół 106,1kg.

Gdyby nie niedzela byłoby ekstra. W sobotę mam nte urodziny, może wtedy zrozumiem, że trza o siebie dbać? :P

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grendziu napisał:

Znalazłem lane pszeniczne... I to był mój błąd.(...)

Piwomiało jakiś kosmiczny smak.(...)

Wczoraj był kac i trza było coś wciągnąć ekstra, ale dzisiaj też i ważenie. Mimo wszystko okołó 2kg w dół 106,1kg.(...)

@Grendziu

@Grendziu To był chyba kac moralny po tym pszenicznym. A co do wagi - sam widzisz, że woda "wyciąga". ;)Szczególnie ta po pszenicy...

PS. 8 niekoncernowych, spokojnie wysączonych piw, to melodia radości dla miłego wieczoru i poranka. :beer1:Tylko trzeba przekąszać. I liczyć się z tym, że rano będzie 1-2 kilogramy więcej na wadze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

105,9kg po imprezie.... Może zamknę ten wątek ???

Proszę do końca roku nie zapraszać mnie na imprezy z whisky, jestem już stary, muszę zacząć dbać o siebie ???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Za chwilę minie czwarty dzień i mam nadzieję, że noc, jak jestem na detoksie.... 

Detoks to zero alko i zero pepsi, jak już muszę to lody pożeram (trochę) , dziś trochę musiałem... 

Od dzisiaj zacząłem funkcjonować jakoś... 

Po imprezie, od poniedziałku przespałem prawie trzy dni i trzy noce, tak organizm był osłabiony i zatruty, kręciło mi się non stop w głowie.... Nie jadam o 18tej. Pije wodę. 

Dzisiaj zacząłem się ruszać jakoś lepiej. 

Whisky plus pepsi w moim przypadku równa się śmierć dla organizmu i najgorsze jest to, że jest więcej i dłużej kilka dni pepsi niż alko... 

Na razie się trzymam i mam nadzieję, że się nie złamię w ten weekend  jak i nastepne???

Otyłość to choroba nie mniejsza niż alkoholizm???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grendziu napisał:

Otyłość to choroba nie mniejsza niż alkoholizm

Tylko proszę cię, nie zacznij filozofować:P Inni wolą zdrowo sobie wychlać i pojeść. :champagne-2010: Do śmierci mam się nad sobą znęcać? :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Grendziu napisał:

Tak i czasami zluzować pasa???

O wiele jestem się w stanie założyć, że za góra miesiąc polegniesz. Nawet prędzej. :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...