Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Grendziu napisał:

Dobra przyłączam się. Ważę się jutro, bo dziś już pożarłem trzy jajka i surówkę. Jeśli dam radę to dziś trening, to jutro będę "malutki".

 Wg wczoraj miałem 101,7kg - wzrost 174cm - cel poniżej 80ciu na koniec roku 2018.

Na Rybomanie cel 95kg.  Na zlot poniżej 88kg. Chcę to zrobić powoli i dobrze. Przegram stawiam alkohol wg uznania :)

Ktoś jeszcze? @cygan786, @mav3rick @Bartosh @jazzriba@Pendra Jurek Ciebie nie wyzywam na pojedynek, mam nadzieję, że mi wybaczysz :icon_arrow1:

Na dziś odkładam pepsi i słodkie - cukier i kofeinę, od której jestem uzależniony, alkohol. Jadę po staremu, czyli pass z żarciem po 18tej i maksymalny trening.

Dobra chłopaki, to ja też się przyłączę - a co tam "w kupie raźniej" ;) a, że dawno na wagę nie wchodziłem to się trochę przeraziłem tym, co na niej zobaczyłem :D 

5a4ddca857fa3_20180103_2108451.thumb.jpg.a3f1ee718835d1a45828f5192b9cd1e6.jpg

Efekt świątecznego obżarstwa, wieczornych chipsów, alkoholu i lenistwa :P 109 kg, przy wzroście 183 cm O.o odkładam więc słone i słodkie przekąski, wieczorne żarcie i ograniczam aklo :beer-chugger:, mam nadzieję, że uda mi się też wdrożyć trochę więcej ruchu :221_see_no_evil:

Cel: zejść do wyniku dwucyfrowego (99 kg) do wakacji, a poniżej 95 kg do końca roku... 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu dopisek do mojej wypowiedzi- to Ci pokaże jak to się robi ?

A tak na poważnie. Jakoś ostatnio brak mi natchnienia. Nigdy nie odchudzalem się przez specjalne diety (może bardziej lekkie ograniczenia) Bardziej przez wzmożony wysiłek fizyczny 

sztangahantle.jpg.3d8512dc7efc7a1994e465b88ede6ca6.jpg

Dlatego waga nigdy mi jakość specjalnie nie spadła. (poza paroma przypadkami, ale to nie na skutek diet) Jedynie zmieniały się proporcje 

Dlatego nie chcę stawać zbytnio na wadze. 

Ale spróbuję 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czyli @Jurek zacieraj ręce - zobacz ile soczków będzie do wypicia jak wszyscy się wyłożymy.:beer-chugger:

Także uważam, że same zbijanie wagi poprzez dietę mija się z celem. Wystarczy ograniczyć przyzwyczajenia, nałogi jak cukier i tłuszcze, alkohole, włączyć dobre węglowodany, nie jeść do syta oraz po pewnej godzinie wspierając to przede wszystkim treningiem i będzie dobrze.

Ja wczoraj w deszczu odpuściłem grę na Orliku, bo mi alko wychodzi po świętach i jakieś grypsko i tyle. Może dziś wioślarz pójdzie w ruch, jeśli przestanę kasłać i będzie gitara :icon_arrow1:

Mnie moja waga od dłuższego czasu wkur... i nic mi się nie chcę, często nie najlepiej się czuję stąd postanowienie noworoczne i zbicie. Sam pamiętam jak na początku tamtego roku zjechałem szybko 12kg i jak się czułem. Teraz wolę powoli i dłużej i mam nadzieję, że jak najdłużej bez alkoholu, bo swoje w życiu już wypiłem i to za dużo chyba :P

Robię to przede wszystkim dla siebie, a w grupie faktycznie raźniej :icon_arrow1:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc Ok. Podnoszę rękawicę :P 

Moja waga

Waga.JPG.40a2286759cd3b9fbb20428233828f32.JPG

Dietę którą zastosuję to ograniczenie - cukru, i fast foodów 

Zwiększenie ilości wody wypijanej codziennie do minimum 2L

Urozmaicić dietę, nie szukając wyszukanych produktów potrzebnych do obniżenia wagi

Posiłki postaram się spożywać regularnie, czyli 4-5 razy dziennie. Choć jadam regularnie nie zawsze to się udaje, gdyż z czasem bywa różnie

Komponenty diety  To

5a4e15f7b33fc_iarki.JPG.df3a3604dfea9b5cbfaf9460771837db.JPG

:P

Trzy razy w tygodniu

Parametry które są dla mnie wyznacznikiem zdrowia.To obwód pasa i klatki piersiowej, niestety nie moja waga, Ponieważ ważyłem 101kg i uśmiech towarzyszył mi przez większość dnia, a i jakiś żwawszy byłem i gibki :( 

Taki styl życia stosowałem wcześniej i naprawdę dobrze się z tym czułem. Ostanie lata ze względów na brak czasu, dużo chaosu w życiu codziennym. Doprowadziły do zaniedbań.

Nie ma mnie kto zmotywować i nie mam z kim wyjść na siłownię :( Jeden tylko dużo gada, drugiemu się nie chce, a trzeci nie ma czasu........

Dla tego też postanowiłem że dołączę się do Was i wspólnie osiągniemy cel który sobie wyznaczamy. Może się wciągnę z Wami, jak się wciągnąłem w to towarzystwo doborowe tego portalu :) 

Mój cel to wagowo (skromny) 100kg

To na początek.  Inne parametry pozostawię dla siebie :P  póki co :D 

Edytowane przez MrProper
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie wiem czemu przez noc przytyłem, jak od wczoraj byłem na diecie ? pewnie brak treningu.

Pierwszy raz biorę pod lupę jakieś tam herbatki. Zawsze w pośpiechu ich nie piję.

Najlepsza czystkę w organizmie robi jabłko i marchew oraz ponoć ogórki kiszone i kapustą kwaszona?

IMG_20180104_132513.jpg

IMG_20180104_132434.jpg

IMG_20180104_104250.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...