Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia ‎07‎.‎01‎.‎2019 o 21:55, Grzes77 napisał:

gdyby się jakaś młoda laska zakręciła koło Ciebie

Grzesiek, ale @Grendziu przecież taką ma na co dzień. @Aga To młode dziewczę przecież. 

 

21 godzin temu, Aga napisał:

Nie ma to jak pójść na łatwiznę, prawda?

Ty się Aguś nie denerwuj. Oni po prostu już weszli w ten wiek, że się więcej gada niż robi. ;) 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była ostania tabata. Trochę tak smutno będzie bez dziewczyn a było kilka fajnych milfów

Od czwartku powrót na K1. Byłem już w zeszłym tygodniu na pierwszym treningu i będzie dobrze.

Żeby uczcić zmianę piwko.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

 

 

 

8d1893a3c21a3f11c0105be61b7c4d98.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A ja nadal nie odpaliłem i puchnę, tym bardziej nic nie robię, bo noga po całym dniu ma dość. Chodzę w ortezie i grozi mi zabieg...

A kg pewnie robią swoje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Splot napisał:

Dzisiaj była ostania tabata. Trochę tak smutno będzie bez dziewczyn emoji25.png a było kilka fajnych milfów emoji4.png

Od czwartku powrót na K1. Byłem już w zeszłym tygodniu na pierwszym treningu i będzie dobrze.

Żeby uczcić zmianę piwko.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

 

 

 

8d1893a3c21a3f11c0105be61b7c4d98.jpg

Taaaa! Jutro u młodego kac morderca. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grendziu napisał:

A ja nadal nie odpaliłem i puchnę, tym bardziej nic nie robię, bo noga po całym dniu ma dość. Chodzę w ortezie i grozi mi zabieg...

A kg pewnie robią swoje?

No niestety masz rację miałem problem z kolanem i poprawiło się dopiero jak zrzuciłem poniżej 100  Mniej bólu i kontuzji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby ten bicek. Mam większy :) 

Ja w ramach treningu właśnie wniosłem synowi nowe meble. 12 paczek po 20-30kg (ze dwie były lżejsze). Czwarte piętro. Bez windy. Po ostatniej paczce miałem problemy, by normalnie widzieć, o oddychaniu nie wspomnę :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...