Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Splot napisał:

Dzisiaj luźny trening z Fifim.271ae785edb7e3620c88fea0bf0d17d6.jpgcbfe35fc0187e7377ced339136deee31.jpg9bce0d3b42626043b9e0e19e281394b7.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Ty weź mu kup jakieś normalne rękawice, a później pisz o luźnym treningu ????

Z tego co wiem do treningu maja być 1-2 rozmiary większe a nie 10 ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj wieczorem zrobiłem sobie wieczór z boksem na youtube. Zacząłem delikatnie, od ostatniej walki Adasia Kownackiego, by kończyć takimi bangerami, jak Gołota - Sanders (walka zasłynęła z tego, że jak Endrju przylutował murzynowi w palnik, to cały stolik sędziowski był we krwi :) ).

PS Jeszcze rano dołożyłem walką Brewster - Kliczko I. Krótko mówiąc, to takiego Kliczkę, jaki był w tamtej walce Adaś Kownacki zrobiłby góra w czwartej (Kliczko padł po gongu piątej i już był tak wyprany z sił, że sędzia mu musiał pomagać wstać). Mielibyśmy wtedy tego upragnionego mistrza :) 

Edytowane przez Dominik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Grendziu napisał:

A co to za wątek o wadze?:221_see_no_evil:

Kiedyś jak potrzebowałem schudnąć to z takim jednym kolesiem założyliśmy ten wątek, teraz można to usunąć, bo już nie potrzebny :D:P:champagne-2010:

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
30 minut temu, Grzes77 napisał:

Kiedyś jak potrzebowałem schudnąć to z takim jednym kolesiem założyliśmy ten wątek, teraz można to usunąć, bo już nie potrzebny :D:P:champagne-2010:

Niby po co? Od poniedziałku dzida:champagne-2010:

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grendziu napisał:

Od poniedziałku dzida:champagne-2010:

Ja również, zrobiłem sobie 3 tygodnie przerwy z uwagi na zdrowie, gdy się po badaniach okazało, że jeszcze powinienem pożyć biorę się dalej, wiosło, wiosło, itd :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, booohal napisał:

A ja właśnie jem gołąbki i popijam Namysłowem.

Ehhh... ¬¬

Po Namysłowie hlam pepsi dziś:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...