Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Grendziu napisał:

Lecimy od poniedziałku? Zakładzik?

Może @Splot się przyłaczy i @Dominik:222_hear_no_evil:

Srakładzik, nie zakładzik. Za 3 dni napiszesz, że tamto, sramto i po zakładzie. Ja już się nie zakładam i nie piszę w tym temacie, bo im więcej się tu udzielam, tym ciężej i trudniej mi osiągnąć cel, jakoś się rozleniwiam wtedy :P. Powodzenia Ci życzę i nie zakładaj się, tylko walcz sam ze sobą :beer1::champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Srakładzik, nie zakładzik. Za 3 dni napiszesz, że tamto, sramto i po zakładzie. Ja już się nie zakładam i nie piszę w tym temacie, bo im więcej się tu udzielam, tym ciężej i trudniej mi osiągnąć cel, jakoś się rozleniwiam wtedy :P. Powodzenia Ci życzę i nie zakładaj się, tylko walcz sam ze sobą :beer1::champagne-2010:

Cyrasz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu, jak chcesz to możemy zrobić dwutygodniowy czelendż :)

Kto więcej zleci.

Przegrany musi wyjść na balkon i krzyknąć z całych płuc: "Buchal to najlepszy gość jakiego znam!!!"

Ok?  :D:P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
27 minut temu, booohal napisał:

@Grendziu, jak chcesz to możemy zrobić dwutygodniowy czelendż :)

Kto więcej zleci.

Przegrany musi wyjść na balkon i krzyknąć z całych płuc: "Buchal to najlepszy gość jakiego znam!!!"

Ok?  :D:P

A @Grzes77 ???? ja bym poszedł o skrzynkę Czarnego Kota:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, booohal napisał:

Grześ też będzie krzyczał :P

Przez pół roku o 6tej rano, bo pierwszy przegra:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, booohal napisał:

Przegrany musi wyjść na balkon i krzyknąć z całych płuc: "Buchal to najlepszy gość jakiego znam!!!

Na starcie już Ich Krzyś pokonałeś.:champagne-2010:Szacun. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek ja się już nie zakładam, bo potem ciężko mi te nagrody wygrane odbierać, bawcie się dobrze, mam nadzieję @Grendziu, że wreszcie coś wygrasz :P, trzymam kciuki.

Ja sobie tam będę po swojemu zrzucał, i gdy zejdę poniżej stówy, a Ty będziesz wymyślać kolejny zakład :pepsi:, to Ci napiszę, kto miał rację :D:champagne-2010:

Tak na marginesie, to zamiast tu pisać, to siedziałem na siłce i 5 minut temu zakończyłem dzisiejszy trening :champagne-2010:.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...