Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, booohal napisał:

Co z niego wyszło?

Bardzo dużo dobrego:

1. Wygrałem :P

2. Schudłem sporo, nie powróciłem po tym do wcześniej wagi i to był dobry pomysł, teraz z uwagi na zdrowie bawię się po swojemu i zakładać się już nie mam zamiaru, jednak dla Was to dobre rozwiązanie :champagne-2010:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Start w poniedziałek.  Ważenie.  Minimum co tydzień minus 1kg . Przegrany odpada 

 Przegrani składają sie ba skrzynke Czarne Kota dla wygranego. Ja ma najgorzej bo nie moge trenować. Musze przestać żreć i tyle. Wtedy było ważn8w co 2tyg. To rozleniwiało. Proonuję co tydzień :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, booohal napisał:

Spoko :champagne-2010:

Proponuję wagę startową z niedzielnego wieczoru.

Poniedziałek rano jest więcej :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Nie chciało być inaczej... 107,7kg. Jak juz ubieranie na ryby się męczę to czas coś zmienić...

Czas start:222_hear_no_evil: @Grzes77 i @booohalzapraszam:champagne-2010:

Nie wiem jak mam napisać, by dotarło do adresata, że ja jadę swoim tempem i wg wskazówek lekarza, no i nie zamierzam brać udziału w takich "zabawach", sorry Winnetou :champagne-2010:

Gdybym wziął udział i poszedł cyklem mojego charakteru (wszystko lub nic, zabij by żyć, itp), to znów bym tracił po 2 kg tygodniowo, a to mam zabronione, do września jakoś wytrzymam, a Tobie "kręconko" sie należy, bo wiesz o tym wszystkim razem z Dominikiem, a dalej kusisz i podjudzasz Judaszu :P:pepsi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Grzes77 napisał:

Nie wiem jak mam napisać, by dotarło do adresata, że ja jadę swoim tempem i wg wskazówek lekarza, no i nie zamierzam brać udziału w takich "zabawach", sorry Winnetou :champagne-2010:

Gdybym wziął udział i poszedł cyklem mojego charakteru (wszystko lub nic, zabij by żyć, itp), to znów bym tracił po 2 kg tygodniowo, a to mam zabronione, do września jakoś wytrzymam, a Tobie "kręconko" sie należy, bo wiesz o tym wszystkim razem z Dominikiem, a dalej kusisz i podjudzasz Judaszu :P:pepsi:

Miało być na luzie, po kg :P nie po 2 czy 5, jadę dla siebie przede wszystkim. Sam nie mogę trenować, to choć tutaj chciałem jakoś motywować i zabierz te szatańską czarną ciecz z emotka, wczoraj piłem ostatni razB|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Grendziu napisał:

Miało być na luzie, po kg :P nie po 2 czy 5, jadę dla siebie przede wszystkim. Sam nie mogę trenować, to choć tutaj chciałem jakoś motywować i zabierz te szatańską czarną ciecz z emotka, wczoraj piłem ostatni razB|

Tak ostatni raz, hmm... :pepsi:

Darek ja się już nie zakładam, baw się dobrze :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...